Engravings

Number of items: 69

cca 1870-1900 25 db portré magyar és külföldi híres személyekről (Csiky Gergely, Berczik Árpád, Bismarck, Ráday Gedeon honv. miniszter, Perczel Mór, Zichy Jenő, Ybl Miklós stb.) rotációs fametszet, papír, részben jelzett a metszeten, 14,5x14 és 19,5x19 cm közötti méretekben
10848.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF
XVI. sz. fametszet, német ny. könyvből, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 7x12,5 cm
10849.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann: Vendéglő a Tigrishez. Kézzel színezett litográfia, 1853. A lapok a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre című, eredetileg 24 lapos sorozatban jelentek meg. Kiadta L.T. Neumann, Bécsben. 17x22 cm
10850.

Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann: Vendéglő a Tigrishez. Kézzel színezett litográfia, 1853. A lapok a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre" című, eredetileg 24 lapos sorozatban jelentek meg. Kiadta L.T. Neumann, Bécsben. 17x22 cm

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 500 HUF
Johan Fredrik Julin (1798-1843) után: Gripsholm kastélya. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 10x15 cm
10851.

Available for bidding
3 400 HUF
9,16
9,91
Minimum bid:
3 400 HUF
Marsden Felsen (Anglia, Soth Shields). Színezett acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Paszpartuban. 10x15 cm / Coloured steel engraving
10852.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1790-1800 Die grosse blaue Meise (kék cinege). Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
10853.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1790-1800 Der Pavane. Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Papagáj. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
10854.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1790-1800 Der gezopfte Kukuk. Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Kakukk. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 24x17cm
10855.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Thorwaldsen Albert Bertel Thorvaldsen (1770-1784) izlandi származású dán szobrász rézmetszetű portréja, papír, jelzés nélkül, foltos, hajtott, 11x9 cm
10856.

'Thorwaldsen' Albert Bertel Thorvaldsen (1770-1784) izlandi származású dán szobrász rézmetszetű portréja, papír, jelzés nélkül, foltos, hajtott, 11x9 cm

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 000 HUF
cca 1880 Litografált húsvéti reklám kártya 11x8 cm
10857.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1890 kb. 50 db egészoldalas illusztráció, többségében festmény reprodukció az Ország-Világ c. lapból, rotációs fametszet, részben sérült és kissé foltos. 28x38 éa 38x28 cm körüli méretekben
10858.

Available for bidding
1 200 HUF
3,23
3,50
Minimum bid:
1 400 HUF
Rembrandt van Rijn (1606-1669) után, XX. sz. vége/XXi. sz. eleje: Koldusok az ajtónál. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm
10859.

Available for bidding
3 400 HUF
9,16
9,91
Minimum bid:
3 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.