Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 140

Amerikai Egyesült Államok 1972. Apollo 16 kétoldalas fém emlékérem (26mm) T:2 ph. USA 1972. Apollo 16 two-sided metal commemorative medallion (26mm) C:XF edge error
33634.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Apollo 16" kétoldalas fém emlékérem (26mm) T:2 ph. USA 1972. "Apollo 16" two-sided metal commemorative medallion (26mm) C:XF edge error

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~1980. Ronald Reagan kétoldalas emlékérem (39mm) + Franklin Delano Roosevelt kétoldalas bicolor emlékérem (39mm) T:1-bevonaton kopás USA ~1980. Ronald Reagan two sided commemorative medallion (39mm) + Franklin Delano Roosevelt two sided bicolor commemorative medallion (39mm) C:AU wear on plating
33635.

Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Ronald Reagan" kétoldalas emlékérem (39mm) + "Franklin Delano Roosevelt" kétoldalas bicolor emlékérem (39mm) T:1-bevonaton kopás USA ~1980. "Ronald Reagan" two sided commemorative medallion (39mm) + "Franklin Delano Roosevelt" two sided bicolor commemorative medallion (39mm) C:AU wear on plating

2 000 HUF
33636.

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~2001-2002. United in Memory - September 11, 2001 kétoldalas, műgyantás Cu-Ni-Zn emlékérem kapszulában (45mm) T:1 USA ~2001-2002. United in Memory - September 11, 2001 two-sided, synthetic resin Cu-Ni-Zn commemorative medallion in capsule (45mm) C:UNC
33637.

Amerikai Egyesült Államok ~2001-2002. "United in Memory - September 11, 2001" kétoldalas, műgyantás Cu-Ni-Zn emlékérem kapszulában (45mm) T:1 USA ~2001-2002. "United in Memory - September 11, 2001" two-sided, synthetic resin Cu-Ni-Zn commemorative medallion in capsule (45mm) C:UNC

3 400 HUF
9,19
10,00
Amerikai Egyesült Államok DN George Washington / Mount Vernon - George Washington otthona aranyozott Br emlékérem dísztokban (38mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos USA ND George Washington / Mount Vernon - The Home of George Washington gilt Br commemorative medallion in case (38mm) C:AU (PP) fingerprints
33638.

Amerikai Egyesült Államok DN "George Washington / Mount Vernon - George Washington otthona" aranyozott Br emlékérem dísztokban (38mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos USA ND "George Washington / Mount Vernon - The Home of George Washington" gilt Br commemorative medallion in case (38mm) C:AU (PP) fingerprints

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN A naplóíró - John Quincy Adams kétoldalas bronz elnöki emlékérem (25mm) T:2- kis ph. USA ND The Diarist - John Quincy Adams two-sided bronze commemorative presidential medallion (25mm) C:VF small edge error Krause N# 104073
33639.

Amerikai Egyesült Államok DN "A naplóíró - John Quincy Adams" kétoldalas bronz elnöki emlékérem (25mm) T:2- kis ph. USA ND "The Diarist - John Quincy Adams" two-sided bronze commemorative presidential medallion (25mm) C:VF small edge error Krause N# 104073

2 000 HUF
Ausztria 1656. I. Lipót kétoldalas Ag koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- patina, lyuktömött Austria 1656. Coronation of Queen Maria Theresia Karolina two-sided Ag coronation token (2,03g/21mm) C:VF patina, plugged hole
33640.

Ausztria 1656. "I. Lipót" kétoldalas Ag koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- patina, lyuktömött Austria 1656. "Coronation of Queen Maria Theresia Karolina" two-sided Ag coronation token " (2,03g/21mm) C:VF patina, plugged hole

30 000 HUF
81,08
88,24
Ausztria 1765-1790. II. József kétoldalas Ag zseton (0,91g/21mm) T:2 ütésnyom, hullámos lemez Austria 1765-1790. Joseph II. two-sided Ag token (0,91g/21mm) C:XF ding, wavy coin
33641.

Ausztria 1765-1790. "II. József" kétoldalas Ag zseton (0,91g/21mm) T:2 ütésnyom, hullámos lemez Austria 1765-1790. "Joseph II." two-sided Ag token (0,91g/21mm) C:XF ding, wavy coin

30 000 HUF
81,08
88,24
Ausztria 1792. Mária Terézia Karolina királyné koronázása kétoldalas Ag koronázási zseton (2,19g/21mm) T:2,2- Austria 1792. Coronation of Queen Maria Theresia Karolina two-sided Ag coronation token (2,19g/21mm) C:XF,VF
33642.

Ausztria 1792. "Mária Terézia Karolina királyné koronázása" kétoldalas Ag koronázási zseton (2,19g/21mm) T:2,2- Austria 1792. "Coronation of Queen Maria Theresia Karolina" two-sided Ag coronation token " (2,19g/21mm) C:XF,VF

30 000 HUF
81,08
88,24
Ausztria 1854. Ferenc József és Erzsébet Királyné jobbra néző portréja / Házasságkötés a bécsi udvari kápolnában Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Konrad Lange (87,90g/56mm) T:1- sérült zsanér, peremen karc Austria 1854. Franz Joseph and Queen Elisabeth burst to right / Wedding Ceremony in the Royal Chapel at Vienna - FRANCISCUS IOSEPHVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR ET ELISABETHA MAXIMILIAN IN BAVARIA DVC FILIA / MATRIMONIO IVNCTI VIND D XXIIII APRIL MDCCCLIIII Ag commemorative medallion in original case Sign.: Konrad Lange (87,90g/56mm) C:AU damadged hinge, scratch on edge
33643.

Ausztria 1854. "Ferenc József és Erzsébet Királyné jobbra néző portréja / Házasságkötés a bécsi udvari kápolnában" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Konrad Lange (87,90g/56mm) T:1- sérült zsanér, peremen karc Austria 1854. "Franz Joseph and Queen Elisabeth burst to right / Wedding Ceremony in the Royal Chapel at Vienna - FRANCISCUS IOSEPHVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR ET ELISABETHA MAXIMILIAN IN BAVARIA DVC FILIA / MATRIMONIO IVNCTI VIND D XXIIII APRIL MDCCCLIIII" Ag commemorative medallion in original case Sign.: Konrad Lange (87,90g/56mm) C:AU damadged hinge, scratch on edge

260 000 HUF
702,70
764,71
Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem füllel T:2- patina, festéknyom Austria 1898. 60th Anniversary of Franz Josephs Reign two sided bronze commemorative medallion with ear C:VF patina, paint mark
33644.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:2- patina, festéknyom Austria 1898. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign" two sided bronze commemorative medallion with ear C:VF patina, paint mark

3 000 HUF
Ausztria ~1900-1910. Imádkozz érettünk kétoldalas bronz plakett. Szign.:Anton Grath (60mm) T:1 Austria ~1900-1910. Ora Pro Nobis two sided bronze plaque. Sign:Anton Grath (60mm) C:UNC
33645.

Ausztria ~1900-1910. "Imádkozz érettünk" kétoldalas bronz plakett. Szign.:Anton Grath (60mm) T:1 Austria ~1900-1910. "Ora Pro Nobis" two sided bronze plaque. Sign:Anton Grath (60mm) C:UNC

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF