Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 202

Csontos Attila (?-?) 2016. Szózat emlékérem peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP Gyorsárverésre
31843.

Csontos Attila (?-?) 2016. "Szózat emlékérem" peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP Gyorsárverésre

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina
31844.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490 kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP)
31845.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:1- (PP)

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900 részben aranyozott Cu emlékérem (30mm) T:PP
31846.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" részben aranyozott Cu emlékérem (30mm) T:PP

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 800 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. Nemzetünk forradalmai - Őszirózsás Forradalom Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
31847.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Őszirózsás Forradalom" Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP

Available for bidding
4 400 HUF
11,86
12,83
Minimum bid:
4 400 HUF
1896KB 1K Ag Millenium kétoldalas ezüstözött fém utánverete kapszulában (23mm) T:PP
31848.

1896KB 1K Ag "Millenium" kétoldalas ezüstözött fém utánverete kapszulában (23mm) T:PP

Available for bidding
30 000 HUF
80,86
87,46
Minimum bid:
30 000 HUF
1896KB 1K Ag Millenium kétoldalas bronz utánverete kapszulában (23mm) T:1-
31849.

1896KB 1K Ag "Millenium" kétoldalas bronz utánverete kapszulában (23mm) T:1-

Available for bidding
30 000 HUF
80,86
87,46
Minimum bid:
30 000 HUF
1896KB 1K Ag Millenium kétoldalas aranyozott fém utánverete kapszulában (23mm) T:PP
31850.

1896KB 1K Ag "Millenium" kétoldalas aranyozott fém utánverete kapszulában (23mm) T:PP

Available for bidding
30 000 HUF
80,86
87,46
Minimum bid:
30 000 HUF
~1980. Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
31851.

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
1 000 HUF
~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája KÓPIA jelzéssel (42mm) T:1- karc
31852.

~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:1- karc

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 000 HUF
2002. Európa közepén 1100 éve ezüstözött és aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
31853.

2002. "Európa közepén 1100 éve" ezüstözött és aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF
2016-2018. A világ leghíresebb festményei aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 9db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31854.

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (12xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 9db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP

Available for bidding
24 000 HUF
64,69
69,97
Minimum bid:
24 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.