Military

Number of items: 105

33808.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
377,36
408,16
Minimum bid:
140 000 HUF
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in very good condition NMK 231.
33809.

Available for bidding
2 600 HUF
7,01
7,58
Minimum bid:
2 800 HUF
1890. Bronz Katonai Érdemérem kitüntetés tokja G.A.SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR. 85 BUDAPEST VII,, HOLLO-UTCZA 6. gyártói jelzéssel, szép állapotban, kapocsnál sérült
33810.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" kitüntetés tokja "G.A.SCHEID WIEN VI. GUMPENDORFERSTR. 85 BUDAPEST VII,, HOLLO-UTCZA 6." gyártói jelzéssel, szép állapotban, kapocsnál sérült

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
20 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:EF NMK 249.
33811.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
33812.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
33813.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
1902. Kossuth Lajos - 1802-1902 kétoldalas vert bronz érem + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem nem eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:Berán Lajos T:2, letört fül, ragasztónyom NMK428, 429
33814.

1902. "Kossuth Lajos - 1802-1902" kétoldalas vert bronz érem + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:Berán Lajos T:2, letört fül, ragasztónyom NMK428, 429

Available for bidding
2 800 HUF
7,55
8,16
Minimum bid:
2 800 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 269.
33815.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 269.

Available for bidding
7 000 HUF
18,87
20,41
Minimum bid:
7 500 HUF
1908-1930. 6xklf szalagsáv viselési sorként összeállítva: K. u. K. I.o. Vitézségi Érem, Vöröskereszt II. osztályú díszjelvénye, I.F.J. Jubileumi emlékérem a fegyveres erő számára, Katonai Jubileumi Kereszt, Mária Kereszt, Német Vöröskereszt érdemérem T:1
33816.

Available for bidding
14 000 HUF
37,74
40,82
Minimum bid:
14 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF  NMK 137. edge error
33817.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon Sign.:Tautenhayn C:XF NMK 137. edge error

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
1914-1918. Viribus Unitis bronz kitűző GESETZE A.M.S. GESCH. gyártói jelzéssel (18x18mm) T:2 kis hajlás 1914-1918. Viribus Unitis bronze badge with GESETZE A.M.S. GESCH. manufacturers mark (18x18mm) C:XF small bend
33818.

1914-1918. "Viribus Unitis" bronz kitűző "GESETZE A.M.S. GESCH." gyártói jelzéssel (18x18mm) T:2 kis hajlás 1914-1918. "Viribus Unitis" bronze badge with "GESETZE A.M.S. GESCH." manufacturer's mark (18x18mm) C:XF small bend

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 800 HUF
1915-1940. 4xklf szalagsáv viselési sorként összeállítva: K.u.K. Bronz Katonai Érdemérem, I és II. Vitézségi Ezüstérmek, HM-Nemzetvédelmi Kereszt T:2
33819.

Available for bidding
12 000 HUF
32,35
34,99
Minimum bid:
12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.