Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 460

Asszonyi Tamás (1942-) 1982. Nagy László 1857-1931 / A kiváló gyermek pedagógus és pszichológus születése 125. évfordulójára 1982 kétoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1-
31081.

Asszonyi Tamás (1942-) 1982. "Nagy László 1857-1931 / A kiváló gyermek pedagógus és pszichológus születése 125. évfordulójára 1982" kétoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 1990. Megszületett / 1990 kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T:1-
31082.

Asszonyi Tamás (1942-) 1990. "Megszületett / 1990" kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T:1-

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF
Bánszky Sándor (1888-1918) DN Ecce homo egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-
31083.

Bánszky Sándor (1888-1918) DN "Ecce homo" egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-

Available for bidding
22 000 HUF
59,30
64,14
Minimum bid:
22 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba TP 232.
31084.

Available for bidding
1 200 HUF
3,23
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
Berhidi Mária (1953-) 1975. Michelangelo 1475-1975 egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-
31085.

Berhidi Mária (1953-) 1975. "Michelangelo 1475-1975" egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31086.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31087.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Available for bidding
1 200 HUF
3,23
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo EG5
31088.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG5

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-
31089.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-

Available for bidding
32 000 HUF
86,25
93,29
Minimum bid:
32 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
31090.

Bognár György (1944-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP28
31091.

Available for bidding
800 HUF
2,33
Minimum bid:
800 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
31092.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.