Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 77

31545.

4 000 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. Dr. Tóth István Br emlékérem. TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT. (153,14g/65mm) T:1- HV 736.
31546.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:1- HV 736.

6 000 HUF
31547.

800 HUF
Bognár György (1944- ) DN Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922 egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-
31548.

Bognár György (1944- ) DN "Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922" egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-

3 000 HUF
Bognár Lívia (1957-) 1984. Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:1- kis ph, patina
31549.

Bognár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:1- kis ph, patina

1 600 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis ph.
31550.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis ph.

1 600 HUF
Csillag István (1881-1968) 1929. Dr. Báró Korányi Frigyes egyoldalas bronz plakett (68x55mm) T:2 több ü. HP.: 1777.
31551.

Csillag István (1881-1968) 1929. "Dr. Báró Korányi Frigyes" egyoldalas bronz plakett (68x55mm) T:2 több ü. HP.: 1777.

10 000 HUF
27,03
29,41
Csúcs Ferenc (1905-1999)(?) 1975. 150 éves a Kalocsai Kórház 1825-1975 / Pestvármegye Éreseki Szent Kereszt Alapítványi Kórháza - Kalocsa kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen 14-es sorszámmal (95mm) T:1-
31552.

Csúcs Ferenc (1905-1999)(?) 1975. "150 éves a Kalocsai Kórház 1825-1975 / Pestvármegye Éreseki Szent Kereszt Alapítványi Kórháza - Kalocsa" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen "14"-es sorszámmal (95mm) T:1-

4 000 HUF
Csucs Viktória (1934-1993) 1973. Zalaegerszeg Megyei Kórház egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (70mm) T:1-,2
31553.

Csucs Viktória (1934-1993) 1973. "Zalaegerszeg Megyei Kórház" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (70mm) T:1-,2

1 800 HUF
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 öntött bronz emlékérem (76mm) T:1- kis patina Hungary 1982. International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982 cast bronze commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:AU CS 1129.
31554.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" öntött bronz emlékérem (76mm) T:1- kis patina Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" cast bronze commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:AU CS 1129.

2 000 HUF
Edvi Illés György (1911-?) 1939. PROF. VEREBÉLY TIBOR 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- patina, kis ph /  Hungary 1939. PROF. TIBOR VEREBÉLY 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:AU patina, small edge error HPII 714.
31555.

7 000 HUF
18,92
20,59
E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970 kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
31556.

E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF