Gold coins and commemorative medallions

Number of items: 14

1904KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya (3,39g/0.900) T:1-,2 Hungary 1904KB 10 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8
32045.

1904KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3,39g/0.900) T:1-,2 Hungary 1904KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
130 000 HUF
350,40
379,01
Minimum bid:
130 000 HUF
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. Nemzetünk forradalmai emlékérem sorozat, benne Nemzeti Dal Au emlékérem (2.00g/0.585/18mm) + 5xklf Ag emlékérem (15g/0.999/34mm), mindegyik érem kapszulában T:PP
32046.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai" emlékérem sorozat, benne "Nemzeti Dal" Au emlékérem (2.00g/0.585/18mm) + 5xklf Ag emlékérem (15g/0.999/34mm), mindegyik érem kapszulában T:PP

Available for bidding
50 000 HUF
134,77
145,77
Minimum bid:
55 000 HUF
DN Magyar Századok aranyozott Cu emlékérmek (11xklf) + Munkácsy Mihály: Honfoglalás aranyozott, multicolor Cu emlékérem + Honfoglalás jelzett Au emlékérem, a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 11db tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (Cu érmek:35mm, Au érem: 1,2g/0.999/18mm) T:PP
32047.

DN "Magyar Századok" aranyozott Cu emlékérmek (11xklf) + "Munkácsy Mihály: Honfoglalás" aranyozott, multicolor Cu emlékérem + "Honfoglalás" jelzett Au emlékérem, a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 11db tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (Cu érmek:35mm, Au érem: 1,2g/0.999/18mm) T:PP

Available for bidding
38 000 HUF
102,43
110,79
Minimum bid:
38 000 HUF
Nagy-Britannia 1718. 1/4G Au I. György (2,08g/0.917) T:1-,2 Great Britain 1718. 1/4 Guinea Au George I (2,08g/0.917) C:AU,XF Krause KM#555
32048.

Nagy-Britannia 1718. 1/4G Au "I. György" (2,08g/0.917) T:1-,2 Great Britain 1718. 1/4 Guinea Au "George I" (2,08g/0.917) C:AU,XF Krause KM#555

Available for bidding
260 000 HUF
700,81
758,02
Minimum bid:
260 000 HUF
Nagy-Britannia 1911. 1/2S Au V. György (3,99g/0.917) kapszulában T:1- kis ph. Great Britain 1911. 1/2 Sovereign Au George V in capsule (3,99g/0.917) C:AU small edge error  Krause KM#819
32049.

Nagy-Britannia 1911. 1/2S Au "V. György" (3,99g/0.917) kapszulában T:1- kis ph. Great Britain 1911. 1/2 Sovereign Au "George V" in capsule (3,99g/0.917) C:AU small edge error Krause KM#819

Available for bidding
100 000 HUF
269,54
291,55
Minimum bid:
100 000 HUF
Mexikó 1945. (1951-1972) 2 1/2P Au kapszulában, tanúsítvánnyal (2,04g/0.900) T:1,1- kis patina, apró, halvány karc Mexico 1945. (1951-1972) 2 1/2 Pesos Au in capsule, with certificate (2,04g/0.900) C:UNC,AU small patina, small, pale scratch Krause KM#463
32050.

Available for bidding
50 000 HUF
134,77
145,77
Minimum bid:
50 000 HUF
Római Birodalom / Róma / III. Valentinianus 425-426. Solidus Au (4,22g) T:2,2- lyukasztott, kitörés Roman Empire / Rome / Valentinian III 425-426. Solidus Au D N PLA VALENTINIAN[VS] PF AVG / VICTO[RIA] AVGGG - R M - COMOB (4,22g) C:XF,VF holed, cracked RIC X 2005.
32051.

Római Birodalom / Róma / III. Valentinianus 425-426. Solidus Au (4,22g) T:2,2- lyukasztott, kitörés Roman Empire / Rome / Valentinian III 425-426. Solidus Au "D N PLA VALENTINIAN[VS] PF AVG / VICTO[RIA] AVGGG - R M - COMOB" (4,22g) C:XF,VF holed, cracked RIC X 2005.

Available for bidding
90 000 HUF
242,59
262,39
Minimum bid:
95 000 HUF
Mexikó 2015. 1O Au (31,16g/0.999) T:PP Mexico 2015. 1 Ounza Au (31,16g/0.999) C:PP Krause KM#675
32052.

Available for bidding
650 000 HUF
1 752,02
1 895,04
Minimum bid:
650 000 HUF
Mexikó 2015. 1/2O Au (15,53g/0.999) T:PP fo. Mexico 2015. 1/2 Ounza Au (15,53g/0.999) C:PP spotted Krause KM#674
32053.

Available for bidding
300 000 HUF
808,63
874,64
Minimum bid:
300 000 HUF
Olaszország DN John Fitzgerald Kennedy jelzetlen modern mini Au érem bizonytalan aranytartalommal lezárt, eredeti műanyag tokban (~0,5g/10mm) T:1 patina Italy ND John Fitzgerald Kennedy modern mini Au medallion without hallmark, with uncertain gold content (~0,5g/10mm) C:UNC patina
32054.

Olaszország DN "John Fitzgerald Kennedy" jelzetlen modern mini Au érem bizonytalan aranytartalommal lezárt, eredeti műanyag tokban (~0,5g/10mm) T:1 patina Italy ND "John Fitzgerald Kennedy" modern mini Au medallion without hallmark, with uncertain gold content (~0,5g/10mm) C:UNC patina

Available for bidding
6 000 HUF
16,17
17,49
Minimum bid:
7 500 HUF
Oroszország 2014. 50R Au Szocsi Téli Olimpia - Biatlon tanúsítvánnyal, tokban (7,84g/0.999) T:PP ph., ujjlenyomat Russia 2014. 50 Roubles Au Sochi Winter Olympics - Biathlon with certificate and capsule (7,84g/0.999) C:PP edge error, fingerprint Krause Y#1495
32055.

Oroszország 2014. 50R Au "Szocsi Téli Olimpia - Biatlon" tanúsítvánnyal, tokban (7,84g/0.999) T:PP ph., ujjlenyomat Russia 2014. 50 Roubles Au "Sochi Winter Olympics - Biathlon" with certificate and capsule (7,84g/0.999) C:PP edge error, fingerprint Krause Y#1495

Available for bidding
160 000 HUF
431,27
466,47
Minimum bid:
170 000 HUF
Salamon Szigetek 2013. 1$ Au A világ 7 új csodája - Chichén-Itzá kapszulában (0,5g/0,585) T:PP Salamon Islands 2013. 1 Dollar New seven wonders of the world - Chichén-Itzá (0,5g/0,585) C:PP
32056.

Salamon Szigetek 2013. 1$ Au "A világ 7 új csodája - Chichén-Itzá" kapszulában (0,5g/0,585) T:PP Salamon Islands 2013. 1 Dollar "New seven wonders of the world - Chichén-Itzá" (0,5g/0,585) C:PP

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.