Sci-fi and fantasy books and objects

Number of items: 6

Vegyes sci-fi és fantasy könyvtétel, 10 db:  Robert A. Heinlein: Stranger in a Strange Land. New York,1968., Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Alan Scott: The Anthrax Mutation. New York, 1976. Pyramid Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Richard A. Lupoff: Sandworld. New York,1982,Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Philip José Farmer 2 könyve: To your scattered bodies go.; The dark design. New York,1980-1978,Berkley Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Zach Hughes: Seed of the gods. New York, 1975., Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Sir Arthur Conan Doyle: The Lost World. New York, 1993., TOR. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  George R. Stewart: Earth Abides. New York,én., Fawcett Crest. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Dorothy Macardle: The uninvited. New York,é.n.,Bantam Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.;  War of the Worlds: Global dispatches. Edited by Kevin J. Anderson. New York,1996,Bantam Books. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
18512.

2 800 HUF
7,55
8,16
Hammer price:
3 800 HUF
John Christopher: The Tripods Trilogy. The White Mountains. The City of Gold and Lead. The Pool of Fire. New York, én., Collier Books. Angol nyelven. Kiadói kartontokban, kiadói papírkötések, bontatlan zsugofóliában, szép állapotban.
18513.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 800 HUF
7,55
8,16
  Add to cart
  Remove
18514.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
1978 Science Fiction Film Awards. Szerk.: Donald A. Reed. Volume one, Number one, Ltd. edition, 1, 000 copies. Los Angeles, The Academy of Science Fiction Fantasy and Horror Films, díjátadó prospektus, 6 sztl. lev. Angol nyelven. Benne fekete-fehér fotókkal, rajta Mark Hamill, William Shatner, Charlton Heston, Papírkötés.
18515.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
1984 Spock Lives Star Trek filmes üvegpohár, Star Trek III.: Search for Spock, Paramount Pictures Co.,jelzett, szép, gyűjtői állapotban, m: 14 cm
18516.

1984 'Spock Lives' Star Trek filmes üvegpohár, "Star Trek III.: Search for Spock", Paramount Pictures Co.,jelzett, szép, gyűjtői állapotban, m: 14 cm

2 000 HUF
5,39
5,83
9
Hammer price:
3 200 HUF
1993 X-Men #1 Toys R Us Limited edition, Marvel képregény, jó állapotban.
18517.

1993 X-Men #1 Toys 'R' Us Limited edition, Marvel képregény, jó állapotban.

Available
1 800 HUF
4,85
5,25
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.