Books: Tales

Number of items: 21

cca 1960 Vojtěch Kubašta: Christoph Columbus Genuensis. Csehszlovák kiadású (Prága, Artia?) térbeli mesekönyv, a kormánykeréken kis hiány, belül két helyen kisebb sérülés, de ezeket leszámítva jó állapotban. Gyűjtői példány.
17449.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
15 000 HUF
40,43
43,73
  Add to cart
  Remove
Korbai Hajnal (szerk.): Az aranytök - Terápiás történetek és mesék traumát átélt gyerekeknek Bp., 2010. LHarmattan Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben
17450.

Korbai Hajnal (szerk.): Az aranytök - Terápiás történetek és mesék traumát átélt gyerekeknek Bp., 2010. L'Harmattan Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben

5 000 HUF
13,48
14,58
Hammer price:
5 000 HUF
17451.

Available
6 000 HUF
16,17
17,49
  Add to cart
  Remove
Deutsche Märzen gesammelt durch die Brüder Grimm. Hrsg. von M. Tilo-Luyken. Mit vielen Bildern von Dora Polster. München, 1921., Wilhelm Langewiesche-Brandt. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17452.

Available
6 000 HUF
16,17
17,49
  Add to cart
  Remove
Walt Disney: Das große Donald Duck Buch. Stuttgart-Zürich, 1967., Delphin-Verlag, 116 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17453.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
Wellek-Nelson, Susan: Laugh and Learn. [Angol nyelvtanuló könyv gyerekeknek]. Basel, é.n., Bücherfreunde. Számos illusztrációval, mellékletekkel. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17454.

Wellek-Nelson, Susan: Laugh and Learn. [Angol nyelvtanuló könyv gyerekeknek]. Basel, é.n., "Bücherfreunde". Számos illusztrációval, mellékletekkel. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt, illusztrált kiadói papír védőborítóban.

Available
6 000 HUF
16,17
17,49
  Add to cart
  Remove
Szávai Géza: Burgum Bélus, a mesterdetektív. Mesterdetektív gyerekeknek. A szerző, Szávai Géza (1950-) Déry Tibor-díjas író, műfordító, esszéíró által DEDIKÁLT példány. Burgumburgi Vidám Könyvek. Bp., 1995., Pont Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17455.

5 000 HUF
13,48
14,58
Hammer price:
5 000 HUF
La Fontaine: Összes meséi Teljes magyar kiadás Hankis János előszavával Haranghy Jenő rajzaival Bp. (1942.) Dante. 395 l. Kiadói, javított egészvászon kötésben.
17456.

4 000 HUF
10,78
11,66
Hammer price:
6 000 HUF
Mesél a vörös folyó. Vietnami mondák és legendák. Gyűjtötte és feldolgozta: Gyáros Erzsébet. Vincze Lajos színes szövegközti rajzaival illusztrált. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói selyemkötés. Számozott (53./600) példány.
17457.

1 600 HUF
4,31
4,66
Hammer price:
2 000 HUF
Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 1972., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés
17458.

Available
1 600 HUF
4,31
4,66
  Add to cart
  Remove
Balogh Elemér: A rátóti királytalálkozó. Pannóniai állatmesék. [Balatonalmádi], 2005., Magyar Kéziratok. Kiadói papírkötésben.
17459.

1 400 HUF
3,77
4,08
Hammer price:
1 400 HUF
Burány Béla: A legkisebb királylány kívánsága. 88 vajdasági erotikus és obszcén népmese. Gyűjtötte és az előszót írta Dr. - -. Bp., 1990., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17460.

1 200 HUF
3,23
3,50
Hammer price:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.