Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 17

Fügedy Péter: 75 év piros-kékben. Bp., 1986, Népszava - Vasas Sport Club. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. DEDIKÁLT, a Vasas SC sportolóinak aláírásaival: Papp László, Horváth József, Gedó György, Pém László, Kőrösi Sándor, Erdélyi János, stb. (össz. 16 db aláírás).
16423.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
26,95
29,15
  Add to cart
  Remove
16424.

Available
11 000 HUF
29,65
32,07
  Add to cart
  Remove
Babcsán Gábor-Kangyal András-Radavits Kornél: Magyarország szikláin. (Sziklamászókalauz.) Bp., 1992., OPNI-ny. Kangyal András és Ravadits Kornél rajzaival. Kiadói papírkötés.
16425.

Available
6 000 HUF
16,17
17,49
  Add to cart
  Remove
Polgár László: Ne ölj! Ne mortigu! Harc a terrorizmus ellen. Batalo kontrau la terorismo. A szerző, Polgár László (1946- ) eszperantista, pedagógus, sakkedző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Polgár Kft. Magyar és eszperantó nyelven. Kiadói papírkötés.
16426.

Available
5 000 HUF
13,48
14,58
  Add to cart
  Remove
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. (A gyakorlati sakkozás II. része). H.n., 1947, Magyar Sakkvilág, 252+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval,
16427.

Available
2 800 HUF
7,55
8,16
  Add to cart
  Remove
1918 A Magyar Sakkvilág c. folyóirat 11 db száma
16428.

3 200 HUF
8,63
9,33
Hammer price:
3 600 HUF
Török Ferenc: Honvéd-varázs. Piros-fehér évtizedek. A fotográfus, Petrich Ferenc által az előszó írója, Schmitt Pál (1942-) kétszeres olimpiai bajnok párbajtőrvívó, volt MOB elnök, volt köztársasági elnök részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2009., Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16429.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
Peterdi Pál: Gyarmati sors avagy egy bal kéz története. Bp.,1996, Históriás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16430.

1 600 HUF
4,31
4,66
Hammer price:
1 600 HUF
2 db Tenisszel kapcsolatos könyv: The encyclopedia of tennis - 100 years of great players and events. 1974 Rainbird, kissé szakadt papír védőborítóval + Eugene Scott: Tennis: Game of motion. Vászonkötésben, papír védőborítóval
16431.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
Max E. Ammann: Geschichte des Pferde-Sports. Gütersloh, 1983, Prisma Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16432.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Páros György: A sakkművészet világa. Bp., 1961, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón firkával, a gerincen kis sérüléssel.
16433.

Available
1 600 HUF
4,31
4,66
  Add to cart
  Remove
Bulla András: Jógaiskola B. Bp., 2000, AesculArt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16434.

Bulla András: Jógaiskola "B". Bp., 2000, AesculArt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available
1 600 HUF
4,31
4,66
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.