Books: Social sciences

Number of items: 26

Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp., 1876, MTA, XI+(2)+544 p. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, kissé viseltes címlappal, ex libris-szel.
17318.

8 000 HUF
Szondi Lipót: Ember és sors. Három tanulmány. Bp., 1996., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17319.

3 000 HUF
17320.

4 000 HUF
17321.

4 600 HUF
12,43
13,53
Adam Bzoch: Pszichoanalízis a periférián. A pszichoanalízis története Szlovákiában. Ford.: Balogh Magdolna. Bp., 2016, Typotex. Kiadói papírkötés. A szerző által Erős Ferenc (1946-2020) szociálpszichológus, pszichoanalitikus részére DEDIKÁLT példány (Barátomnak, Erős Ferencnek, akitől oly sokat tanultam), a könyvben Erős Ferenc néhány ceruzával írt bejegyzésével.
17322.

4 200 HUF
11,35
12,35
Budenz József: Finn nyelvtan. (Hang- és szótan.) Átdolgozta: Szinnyei József. Finnugor Kézikönyvek. Bp., 1926., Kókai Lajos. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
17323.

3 600 HUF
9,73
10,59
Csorba János: Bár emlékezete maradjon meg.... Szerk.: Sebő Ferenc. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
17324.

2 400 HUF
J. P. Sartre: A szabadságról. Ford.: Détshy Mihály, Albert Sándor. Fehér M. István bevezetőjével. Bp., 1992., Kossuth. Kiadói papírkötés.
17325.

1 000 HUF
Migray József: Egy keresztényszociális állam története. A jezsuiták köztársasága Paraguayban (1609-1768.) Bp., 1923, Népszava, 71+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé szakadozott lapszélekkel.
17326.

2 000 HUF
Farkas János: Az innováció társadalmi-gazdasági akadályai. DEDIKÁLT! Bp., 1984., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
17327.

1 600 HUF
Acta Ethnographica. Acaademiae Scientiarum Hungaricae. Tomus XXI. Fasciculi 1-2. Redigit: Gy[ula] Ortutay. Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Német, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17328.

2 000 HUF
Tradícionális kereskedelem és migráció az Alföldön. Szerk.: Novák László Ferenc. Arany János Múzeum Közleményei XI. Acta Musei de János Arany Nominati. Nagykőrös, 2008., Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés.
17329.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF