Books: Railways, locomotives

Number of items: 12

1914 Magyar vasuti szaknaptár közlekedési almanach és sematizmus. X. évfolyam. 1914. Szerk.: Wodianer Béla Antal. Bp., 1914., Wodianer F. és Fiai, 2+182+XXXII+H+784 p.+5 t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Valamint rendkívül gazdag korabeli reklámanyaggal illusztrált. Benne rengeteg információval, adattal, hajózási vállatokkal is. Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban. Ritka!
17366.

18 000 HUF
48,52
52,48
9
Hammer price:
30 000 HUF
Szécsey István: Az Árpádtól a Hargitáig. A Ganz gyorssínautóbusz, motorkocsi és motorvonat gyártásának aranykora (1934-1959). Bp., 2006, MÁV. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17367.

8 000 HUF
21,56
23,32
Hammer price:
13 000 HUF
Kassenwesen. Heft 1. Allgemeine Bestimmungen für die Reichsbahnkassen. Deutsche Reichsbahn Lehrstoffhefte für die Dienstanfängerschule. Leipzig, 1943, Verkehrswissenschaftliche Lehrmittelgesellschaft Reinhold Rudolph, VIII+92 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17368.

6 000 HUF
16,17
17,49
Hammer price:
6 000 HUF
Medveczki Ágnes: A millenniumi földalatti vasút. Közlekedési Múzeum Közleményei 4. Bp.,1975., KÖZDOK, 67 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 3050 példányban.
17369.

5 000 HUF
13,48
14,58
Hammer price:
5 000 HUF
Medveczki Ágnes - Petrik Ottó: 75 éves a budapesti földalatti vasút. Összeáll.: - -. Vasutak Világa 2. Bp.,1971,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17370.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Kócziánné Szentpéteri Erzsébet: Az utasellátás története. Gördülő szállodák - pályavendéglők. Vasutak Világa 4. Bp.,1973,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17371.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Medveczki Ágnes: A kocogó omnibusz, a száguldó villamos és a többiek. A fővárosi forgalom rendjének és biztonságának kialakulása. Vasutak Világa 5. Bp.,1972,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17372.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Vasúthistória évkönyv 1990. Szerk.: Mezei István. Bp., 1990, KÖZDOK. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
17373.

2 800 HUF
7,55
8,16
Hammer price:
3 000 HUF
Czére Béla: A vasút története. Bp., 1989, Corvina. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17374.

Available
1 800 HUF
4,85
5,25
  Add to cart
  Remove
C. J. Freezer: Kerti vasutak kézikönyv - Vasútmodellépítés a szabadban. Ford.: Koltai Géza. Bp., 2007, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17375.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
Wegele, Prof. H.: Die Linienführung der Eisenbahnen. Berlin / Leipzig, 1912, Göschen. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17376.

Available
1 600 HUF
4,31
4,66
  Add to cart
  Remove
1911-1931 Vasúti lapok, közlönyök, 3 szám: M. Kir. Államvasutak hivatalos lapja 1911. aug. 5., Vasuti és közlekedési közlöny. 1931. okt. 11., 13. Valamint 2 lap más vasúti szaklapokból kivágva.
17377.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.