Books: Other languages

Number of items: 16

17424.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
48,52
52,48
  Add to cart
  Remove
E.T.A. Hoffmanns sämtliche Werke in fünfzehn Bänden (in 4 Bänden) Herausgegeben mit einer biographischen Einleitung von Eduard Grisebach. Leipzig: ca 1910 Max Hesses Szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban. Dekoratív kiadvány.
17425.

Available
6 500 HUF
17,52
18,95
  Add to cart
  Remove
17426.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
17427.

Available
2 600 HUF
7,01
7,58
  Add to cart
  Remove
17428.

Available
2 600 HUF
7,01
7,58
  Add to cart
  Remove
Assollant, [Alfred]: Aventures merveilleuses mais authentiques du Capitaine Corcoran. I-II. köt. Paris, 1902, Librairie Hachette et Cie. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az egyik borító kissé foltos.
17429.

3 000 HUF
8,09
Hammer price:
5 500 HUF
Hugo, Victor: L homme qui rit. Kiadói egészvászon kötés, szakadt lapok, kopottas állapotban.
17430.

Hugo, Victor: L' homme qui rit. Kiadói egészvászon kötés, szakadt lapok, kopottas állapotban.

Available
2 400 HUF
6,47
7,00
  Add to cart
  Remove
17431.

Available
1 600 HUF
4,31
4,66
  Add to cart
  Remove
[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] Leo Tolstoi: Krieg und Frieden. [Háború és béke]. Berlin, [1909], A. Weichert, 1 t. + 683+(5) p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
17432.

1 800 HUF
4,85
5,25
Hammer price:
1 800 HUF
Beecher Stowe, Harriet: La Case de l Oncle Tom. [Uncle Toms Cabin / Tamás bátya kunyhója]. Ford.: [Suzanne] Maerky-Richard. Geneve-Paris, é.n., J. H. Jeheber - Librairie Fischbacher, 1 t. + 256 p. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17433.

Beecher Stowe, Harriet: La Case de l' Oncle Tom. [Uncle Tom's Cabin / Tamás bátya kunyhója]. Ford.: [Suzanne] Maerky-Richard. Geneve-Paris, é.n., J. H. Jeheber - Librairie Fischbacher, 1 t. + 256 p. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.

1 200 HUF
3,23
3,50
Hammer price:
1 200 HUF
17434.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove
17435.

Available
2 000 HUF
5,39
5,83
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.