Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 36

Soós István: Borászati kémia. (Borgazdaság I. kötet I. rész.) Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 404 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1600 példányban.
17242.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
26,95
29,15
  Add to cart
  Remove
Ragyogó szakácskönyv. Bp., én. (cca 1920?), Tolnai, 352 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, laza fűzéssel.
17243.

2 400 HUF
6,47
7,00
Hammer price:
2 400 HUF
Kürthy Emilné (szerk.): Nyúl-, őz és egyéb vadhúsok. A Háztartás Könyvtára. Bp., Háztartás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17244.

3 000 HUF
8,09
17
Hammer price:
16 000 HUF
Franz Lampeitl: Méhészek könyve. Ford.: Deákné dr. Paulus Petra. Bp., 2010, Mezőgazda Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17245.

2 200 HUF
5,93
6,41
Hammer price:
2 200 HUF
1983-1984 Méhészet. XXXI. évf. 4-12 sz., 1983. ápr.-dec.; XXXII. évf. 1-12. sz. 1984. jan.-dec. [Egybekötve.] Aranyozott gerincű egészműbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17246.

Available
5 000 HUF
13,48
14,58
  Add to cart
  Remove
1979-1981 Méhészet. XXVIII. köt. 1-12. szám, 1980. jan-dec., XXVII. évf. 8., 11., 12., 1979. aug., nov., dec., XXIX. évf. 1-12. szám. 1981. jan-dec. [Egybekötve.] Aranyozott gerincű egészműbőr-kötés.
17247.

Available
5 000 HUF
13,48
14,58
  Add to cart
  Remove
17248.

Available
8 000 HUF
21,56
23,32
  Add to cart
  Remove
17249.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
17250.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
17251.

Available
4 000 HUF
10,78
11,66
  Add to cart
  Remove
17252.

Available
3 000 HUF
8,09
  Add to cart
  Remove
17253.

2 800 HUF
7,55
8,16
Hammer price:
2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.