https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 267

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1941-1944 Die Kunst im Deutschen Reich. (Művészet a Harmadik Birodalomban). Német nyelvű művészeti folyóirat 17 száma. München, Zentralverlag der NSDAP (Franz Eher Nachf.) Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült borítókkal.
16832.

1941-1944 Die Kunst im Deutschen Reich. (Művészet a Harmadik Birodalomban). Német nyelvű művészeti folyóirat 17 száma. München, Zentralverlag der NSDAP (Franz Eher Nachf.) Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült borítókkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
30 000 HUF
80,86
EUR
,
87,46
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Csupor István: Erdély kerámiaművészete 1900-1900. Bp., 2022. Kieselbach. Kiadói kartonált papírkötésben, bontatlan fóliában
16833.

Csupor István: Erdély kerámiaművészete 1900-1900. Bp., 2022. Kieselbach. Kiadói kartonált papírkötésben, bontatlan fóliában

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
20 000 HUF
53,91
EUR
,
58,31
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
16834.

Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,52
EUR
,
52,48
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
19 000 HUF
Karl Pallauf: Josef Floch. Leben und Werk. 1894-1977. [Oeuvre-Katalog.] Wien, 2000, Österreichischer Kunst- und Kulturverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./ In German language. With lot of pictures. Linen-binding, in paper cover.
16835.

Karl Pallauf: Josef Floch. Leben und Werk. 1894-1977. [Oeuvre-Katalog.] Wien, 2000, Österreichischer Kunst- und Kulturverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./ In German language. With lot of pictures. Linen-binding, in paper cover.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
16 000 HUF
43,13
EUR
,
46,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne neves magyar művészek reprodukcióival. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16836.

Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne neves magyar művészek reprodukcióival. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,52
EUR
,
52,48
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
18 000 HUF
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. 400p. + 55p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16837.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. 400p. + 55p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,13
EUR
,
46,65
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
16 000 HUF
A Second Collection of Wood Specimens. 100 Reproductions in Colour. Edited by Patrick Nairn. Introduction and texts by H. A. Cox. London, 1957, Tothill Press Ltd. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, MÁV Fatelitő Ü.V. intézményi bélyegzővel.
16838.

A Second Collection of Wood Specimens. 100 Reproductions in Colour. Edited by Patrick Nairn. Introduction and texts by H. A. Cox. London, 1957, Tothill Press Ltd. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, "MÁV Fatelitő Ü.V." intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Klösz György I-II. köt. Szerk.: Sívó Mária. A képeket válogatta: Lugosi Lugo László. I. köt.: Lugosi Lugo László: Klösz György (1844-1913) élete és munkássága. Monográfia. II. köt.: Klösz György (1844-1913) fényképek. Photographs. Bp., 2002., Polgart. Rendkívül gazdag képanyaggal, Klösz György fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, szép állapotban.
16839.

Klösz György I-II. köt. Szerk.: Sívó Mária. A képeket válogatta: Lugosi Lugo László. I. köt.: Lugosi Lugo László: Klösz György (1844-1913) élete és munkássága. Monográfia. II. köt.: Klösz György (1844-1913) fényképek. Photographs. Bp., 2002., Polgart. Rendkívül gazdag képanyaggal, Klösz György fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
12 000 HUF
Katalin Keserü: Variations of Pop Art. Chapters in the history of Hungarian art between 1950-1990. December 9. 1993 - January 16. 1994 Ernst Museum, Budapest. Szerk.: Szántó Zsuzsanna. Bp., 1993., Foundation of Art Today. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések
16840.

Katalin Keserü: Variations of Pop Art. Chapters in the history of Hungarian art between 1950-1990. December 9. 1993 - January 16. 1994 Ernst Museum, Budapest. Szerk.: Szántó Zsuzsanna. Bp., 1993., Foundation of Art Today. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Mildred Jackson OBrien: The rug and carpet book. New York,1946.,M. Barrows and Company Inc., 166 p.+10 (fekete-fehér fotók) t. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, javított címlappal, jó állapotban. Pfannl Egon (1911-1973) építész, grafikus névbélyegzőjével és saját kezű névbejegyzésével. Szőnyegbecsüs szakkönyv.
16841.

Mildred Jackson O'Brien: The rug and carpet book. New York,1946.,M. Barrows and Company Inc., 166 p.+10 (fekete-fehér fotók) t. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, javított címlappal, jó állapotban. Pfannl Egon (1911-1973) építész, grafikus névbélyegzőjével és saját kezű névbejegyzésével. Szőnyegbecsüs szakkönyv.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
11 000 HUF
29,65
EUR
,
32,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
16842.

Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
11 000 HUF
29,65
EUR
,
32,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyar kollázs. A magyar kollázs történetéből 1910-2004. / Hungarian Collage. From the History of the Hungarian Collage/Montage 1910-2004. Győr, 2004, Magyar Festők Társasága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16843.

Magyar kollázs. A magyar kollázs történetéből 1910-2004. / Hungarian Collage. From the History of the Hungarian Collage/Montage 1910-2004. Győr, 2004, Magyar Festők Társasága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
11 000 HUF
29,65
EUR
,
32,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment