Watches

Number of items: 169

Omega Seamaster automata karóra dátum kijelzéssel. Hibátlan számlappal, új bőr szíjjal, eredeti dobozában! Működő, jó állapotban
12449.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
808,63
874,64
Minimum bid:
300 000 HUF
Ezüst (Ag) tokos, negyedütős zsebóra korai ütésbiztosításos szerkezettel, dekoratív, napot formázó sugaras számlappal. Kulcsos, jelzett, kulcs nélkül, működő szép állapotban. d 50 mm / Silver case quarter striking pocket watch in nice condition.
12450.

Available for bidding
380 000 HUF
1 024,26
1 107,87
Minimum bid:
380 000 HUF
Rolex Datejust 36 16013 típusú férfi karóra, 1987. d: 36mm. (Au/18k) arany lünettával, arany római számos fehér számlappal. (Au/18k) sárgaarany/ acél Jubilé szíjjal.Erdeti Rolex garancia papírral, Jubilé szíjhoz tartozó két extra láncszemmel, Rolex díszdobozban, papír boxban (box más típushoz való), jó állapotban (8/10).
12451.

Available for bidding
2 500 000 HUF
6 738,54
7 288,63
Minimum bid:
2 500 000 HUF
Chopard LUC 14k arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra jelzett tok, szerkezet, szép állapotban, működik bruttó 76 g d: 47 mm
12452.

Available for bidding
300 000 HUF
808,63
874,64
Minimum bid:
300 000 HUF
Chopard ezüst (Ag) kulcsos zsebóra XIX.sz. vége. Működik, csiszolt kézi üveggel, kulccsal. Szép állapotban d: 45 mm
12453.

Available for bidding
200 000 HUF
539,08
583,09
Minimum bid:
200 000 HUF
12454.

Available for bidding
700 000 HUF
1 886,79
2 040,82
Minimum bid:
700 000 HUF
12455.

Available for bidding
130 000 HUF
350,40
379,01
Minimum bid:
130 000 HUF
Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
12456.

Available for bidding
180 000 HUF
485,18
524,78
Minimum bid:
180 000 HUF
Omega Constellation dupla dátumos kvarc karóra. 18K arany (Au) tokkal. Jelzett. Új bőr szíjjal. 34 mm Működő, jó állapotban. Nettó 29 g
12457.

Available for bidding
750 000 HUF
2 021,56
2 186,59
Minimum bid:
750 000 HUF
Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
12458.

Available for bidding
180 000 HUF
485,18
524,78
Minimum bid:
180 000 HUF
Sales a Marseillan Spindlis francia zsebóra. Kulcsos, XIX. sz.eleje. Jelzett, sérült zománc számlappal, működőképes, tok kissé lyukas d: 50 mm
12459.

Available for bidding
130 000 HUF
350,40
379,01
Minimum bid:
130 000 HUF
Raimond Weil Tango automata karóra. Hibátlan számlappal, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 36 mm
12460.

Available for bidding
130 000 HUF
350,40
379,01
Minimum bid:
130 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.