13479. 435. Closed Online auction Vintage wines, drinks
3 000 HUF
0 HUF
1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,75lx3
Photo of the item taken by : karap_norbert