Vintage wines, drinks

Number of items: 8

Vegyes mini bortétel, (Badacsony, Sopron, stb) bontatlan, elpárolgott borok, m: 13-18cm
13475.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Hungária Biztosító Rt. - Törley Demi Sec Grande Cuvée félszáraz pezsgő, nagyméretű, bontatlan üveg, Hungarovin Budapest, kissé sérült csomagolással, 1,5 l
13476.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
1975-1976-1985 Hosszúhegyi Sauvignon Bl[anc], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,7lx3
13477.

Available for bidding
3 600 HUF
9,70
10,50
Minimum bid:
3 600 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13478.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,75lx3
13479.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
1978 Tállya, Hollókói Mihály 6 puttonyos Tokaji Aszú, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 0.5 l.
13480.

Available for bidding
12 000 HUF
32,35
34,99
Minimum bid:
13 000 HUF
1990 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack fehérbor, 0,5 l
13481.

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 200 HUF
1983 Tokaji Szamorodni, bontatlan palack száraz fehérbor, 0,5 l
13482.

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.