Printed Materials

Number of items: 397

15191.

20 000 HUF
54,05
58,82
1868 Jelentés Szeged sz. kir. város közkórházában 1867-ik év folyama alatt kezelt betegekről. Szeged, Burger Zsigmond-ny., 4 p.
15192.

2 000 HUF
1868 Győr, Szabó Kálmán alispán által kiadott körlevél a Magyarországot fenyegető marhavésszel kapcsolatban, hajtott
15193.

3 000 HUF
1869 Ráth Mór hivatalos kiadásai, hirdetmény, 62×47 cm
15194.

3 000 HUF
cca 1930 K. Sávely Dezső (1868-1938): Meseillusztráció, próbanyomat. Színes nyomat, papír, hátoldalán ceruzás jelzéssel. Kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, 21,5x16 cm
15195.

3 200 HUF
8,65
9,41
1872 Magyar Nemzeti Hiszekegy. Pest-Bécs, Deutsch Testvérek-ny., 16 p.
15196.

1872 Magyar Nemzeti "Hiszekegy". Pest-Bécs, Deutsch Testvérek-ny., 16 p.

3 000 HUF
1872 Felhívás ipari és bányászati bizottmánytól a bécsi világkiállítással kapcsolatban
15197.

1 200 HUF
1876 Kiszombor, hirdetmény az országos vásárokról és csütörtöki hetivásárokról, hajtott, kissé sérült, 47x30 cm
15198.

2 400 HUF
1877 Az újpesti katolikus templom javára rendezett lottó plakát hirdetménye, szabályai, és német nyelvű helyi reklámja
15199.

8 000 HUF
1877 Amstetteni tűzeset károsultjainak javára készült sorsjáték hirdetménye és a nyertesek névsora / Amstetten lottery advertising
15200.

4 000 HUF
1877 A Szent-István-Társulat évkönyve. 1877. Házi-Könyvtár XXV. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón címkével, a gerincen kis szakadással. Felvágatlan példány. + 1883 A Szent-István-Társulat évkönyve. 1883. Házi-Könyvtár XLV. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a hátsó borítón címkével, laza fűzéssel, néhány lap szélén kis szakadásokkal. Felvágatlan példány.
15201.

2 000 HUF
1880 Értesítő a kegyes tanítórendiek váczi nagy-gymnasiumáról az 1879/80-iki tanévben. Közli: Rappensberger Kajetán. Benne: A determinánsok elméletének és alkalmazásának elemei. Vác, Serédy G. Siketnémák Iparint.-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült, szétváló fűzéssel.
15202.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF