Posters

Number of items: 88

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
15576.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
188,68
204,08
Minimum bid:
70 000 HUF
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekkel, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Wells Fargo from 1938, lithograph on paper.
15577.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekkel, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper.

Available for bidding
70 000 HUF
188,68
204,08
Minimum bid:
70 000 HUF
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején javított sérüléssel, lap alján szakadással, lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
15578.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején javított sérüléssel, lap alján szakadással, lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

Available for bidding
70 000 HUF
188,68
204,08
Minimum bid:
70 000 HUF
A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tylers Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.
15579.

A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tyler's Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.

Available for bidding
70 000 HUF
188,68
204,08
Minimum bid:
70 000 HUF
15580.

Available for bidding
28 000 HUF
75,47
81,63
Minimum bid:
28 000 HUF
cca 1910 A Nemzeti Áldozatkészség Szobra kemény karton, falra akasztható plakát Basch Árpád litográfiájával. Szélén kis gyűrődés 25x33 cm
15581.

Available for bidding
20 000 HUF
53,91
58,31
Minimum bid:
22 000 HUF
15582.

Available for bidding
12 000 HUF
32,35
34,99
Minimum bid:
12 000 HUF
2 db ÁKV plakát: Ünnepi könyvhét 1962. május 27 - június 3. Plakát és Címke-ny. Hajtott, szakadással, 19x83 cm+ Köpeczi Bócz István (1919-1978): Ajándékozzon könyvet! Kossuth-ny. Hajtott, kisebb lapszéli sérülésekkel, 57x39 cm
15583.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
1946 Rendelet Budapest közlekedésének szabályozása tárgyában a villamos vonalakkal. Nagy méretű plakát, hajtásánál szakadásokkal 97x60 cm
15584.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
15585.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 000 HUF
cca 1950 Elsősegélynyújtás - betegszállítás, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadással, gyűrődéssel, folttal, 83x57 cm
15586.

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 000 HUF
cca 1950 Elsősegélynyújtás - Eszméletlen balesetest - Eszméletlen szájába folyadékot önteni tilos! - Az élesztési eljárásokat váltogassuk, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, folttal, 83x57 cm    83x57 cm
15587.

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.