Frames

Number of items: 9

2 db dekoratív, ovális régi fa képkeret, kissé sérült, hiányos belső méret: 13,2x10 cm
13466.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
16,17
17,49
Minimum bid:
6 000 HUF
Antik intarziás, oszlopokkal díszített üvegezett fa képkeret, Hermann Koch (1856-1939) festménye után készült, udvarládt ábrázoló kromolitográfiával. Keret kisebb felületi sérülésekkel. Belső méret: 59x84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13467.

Available for bidding
14 000 HUF
37,74
40,82
Minimum bid:
14 000 HUF
Két darab, rézkeretes, vászonkép 20. század eleje, kopott, d: 35cm
13468.

Available for bidding
7 000 HUF
18,87
20,41
Minimum bid:
7 500 HUF
Design Maria Pia Viaro - Bassano fajansz kitámasztós képkeret, d: 17,5 cm, minimális mázhibákkal.
13469.

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 000 HUF
2 db régi, üvegezett fa képkeret, benne megírt tábori posta képeslapokkal (s: Bansi), 17x12 cm, látható méret: 13x8 cm
13470.

Available for bidding
2 400 HUF
6,47
7,00
Minimum bid:
2 400 HUF
Antik intarziás, oszlopokkal díszített üvegezett fa képkeret, Hermann Koch (1856-1939) festménye után készült, sakkjátékot ábrázoló kromolitográfiával. Keret kisebb felületi sérülésekkel. Belső méret: 59x84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13471.

Available for bidding
14 000 HUF
37,74
40,82
Minimum bid:
14 000 HUF
1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
13472.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
Üvegezett, dekoratív fakeret, XIX. divat metszet reprodukciójával, látható méret: 34x24 cm.
13473.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Dekoratív antik, levéldíszes fa képkeret, Tarpatakfüred felirattal, hátoldalán 1916 datálással, feltehetően Tátrai emlék, javított sérülésekkel, belső méret: 14,5x9,3 cm
13474.

Dekoratív antik, levéldíszes fa képkeret, "Tarpatakfüred" felirattal, hátoldalán 1916 datálással, feltehetően Tátrai emlék, javított sérülésekkel, belső méret: 14,5x9,3 cm

Available for bidding
2 600 HUF
7,01
7,58
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.