Cameras, film, accesories

Number of items: 29

Canon Power Shot A800 fényképezőgép, nincs kipróbálva, kiegészítő hiányokkal. Dobozában leírással és CD-vel.
12620.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
13,48
14,58
Minimum bid:
5 000 HUF
Vintage szovjet analog fényképezőgép ,,Csajka II.,eredeti tokjában,kattan + egy váz alkatrésznek
12621.

Vintage szovjet analog fényképezőgép ,,Csajka II.",eredeti tokjában,kattan + egy váz alkatrésznek

Available for bidding
5 000 HUF
13,48
14,58
Minimum bid:
5 000 HUF
cca 1980 FED 5B szovjet fényképezőgép, 1:2,8 f=55 mm objektívvel, eredeti bőr tokjában / Vintage USSR camera, in original case
12622.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
Quarz 5 8mm szovjet filmfelvevő, kézi kamera, Meteor 2-3 2,4/9-36mm objektívvel, eredeti hordozótáskában. Gyártó: KMZ (Krasznogorszki Mechanikai Művek). Felületén kisebb kopásnyomok, kipróbálva, átvizsgálva nem volt. Táska mérete: 22x19x11,5 cm / Quarz 5 8mm Vintage USSR Cine Movie Camera, made by KMZ (Krasnogorsk Mechanical Factory), in original case, untested, with minor wear
12623.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Chinon Japán szuper 8-as kézikamera, filmfelvevő, dobozában, leírással, ritkább
12624.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 000 HUF
Auto Chinon 1:28 f=135 mm japán gyártmányú objektív, jó állapotú lencsével, sorozatszám: 607853. Kissé sérült tokban.
12625.

Available for bidding
5 000 HUF
13,48
14,58
Minimum bid:
5 500 HUF
cca 1970-1980 Lomo Smena Symbol szovjet fényképezőgép, T-43 4/40 objektívvel, eredeti tokjában / Vintage USSR camera, in original case
12626.

Available for bidding
3 400 HUF
9,16
9,91
Minimum bid:
3 400 HUF
2 Certo fényképezőgép,. egyik alkatrésznek
12627.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Unicon színerősítő.
12628.

Unicon színerősítő.

Available for bidding
5 000 HUF
13,48
14,58
Minimum bid:
5 000 HUF
Eumig filmfelvevő alkatrészekkel, tokkal
12629.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
Kodak Instamatic 104, cca.1965, 126-os filmkazetta, 1:11/43 mm; műanyag, egyelemes, meniszkusz; 1:11/43 mm, Zár: mechanikus szárnyas zár, 1/90 mp. és (vakucsővel) 1/40 mp. sebességgel.
12630.

Available for bidding
1 200 HUF
3,23
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
Lomo Smena 8M, filmformátum 35 mm, PC-csatlakozó, zóna fókuszálás, automatikus képkockaszámláló, Lomo T-43 4/40 objektívvel. Kopott, nincs kipróbálva.
12631.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.