Advertisement

Number of items: 222

cca. 1940 Káliumpermanganást / Hipermangános, karton gyógyszeres dobozka, Szüsz István gyógyszertára, kis kopással, 5 cm
14616.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 200 HUF
2 db 1848-1948 centenárium feliratú fém szivaros doboz, kopott, kissé horpadt, 11×7×1,5 cm
14617.

2 db "1848-1948 centenárium" feliratú fém szivaros doboz, kopott, kissé horpadt, 11×7×1,5 cm

Available for bidding
1 800 HUF
4,85
5,25
Minimum bid:
1 800 HUF
11 db vegyes magyar bőröndcímke
14618.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
17 db vegyes külföldi bőröndcímke
14619.

Available for bidding
1 600 HUF
4,31
4,66
Minimum bid:
1 600 HUF
35 vegyes kártyanaptár
14620.

35 vegyes kártyanaptár

Available for bidding
1 800 HUF
4,85
5,25
Minimum bid:
2 000 HUF
cca. 1940 Dr. Kasztriner Péter Budapest Hungária Gyógyszertára, karton gyógyszeres dobozka, kis kopással, 5x8 cm
14621.

Available for bidding
2 400 HUF
6,47
7,00
Minimum bid:
2 600 HUF
Szent István gyógyszertár receptboríték 5 db klf recepttel
14622.

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 000 HUF
Simon Arzt Egyptian Cigarette Manufactory fém doboz, kopásnyomokkal, 8,5×10,5×1,5 cm
14623.

Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Chinin. Bisulfuric, Conrad Zimmer, Frankfurt régi pléh gyógyszeres doboz, kopásokkal, 8x12 cm
14624.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 000 HUF
6 db klf Törley pezsgő számolócédula
14625.

Available for bidding
4 800 HUF
12,94
13,99
Minimum bid:
4 800 HUF
A VAZ 2101-es autócsalád (Lada, Zsiguli) üzemeltetési utasítása, sok képpel és ábrával, 119p
14626.

Available for bidding
4 000 HUF
10,78
11,66
Minimum bid:
4 000 HUF
Stieber-féle építési és ipari rt. Bp. sajtolt acélajtótokok árjegyzék, hajtott
14627.

Available for bidding
1 000 HUF
2,92
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.