10430.
434. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Rupprecht (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó kert. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 59,5x71,5 cm