10434.
434. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Olaj, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!