Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 230

10429.

70 000 HUF
188,68
204,08
Rupprecht (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó kert. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 59,5x71,5 cm
10430.

50 000 HUF
134,77
145,77
1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.
10431.

80 000 HUF
215,63
233,24
10432.

50 000 HUF
134,77
145,77
Olvashatatlan (Boros Károly?) jelzéssel: Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, hátoldalán Bukova Lajos képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 20×15 cm
10433.

6 000 HUF
16,17
17,49
22
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Olaj, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10434.

32 000 HUF
86,25
93,29
10435.

4 000 HUF
10,78
11,66
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Absztrakt kompozíció, 1981. Vegyes technika, karton, sérült, 95x65 cm
10436.

19 000 HUF
51,21
55,39
Olvashatatlan jelzéssel: Behavazott falu. Pasztell, papír. Sérült. 50x60 cm
10437.

18 000 HUF
48,52
52,48
D. Szabó jelzéssel (Debreczeni Szabó István?): Női arckép, 1944. Tempera, papír. 29,5x22 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10438.

3 400 HUF
9,16
9,91
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Bányászok (szocreál festmény). Olaj, vászon. Kissé sérült. 80x100,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10439.

24 000 HUF
64,69
69,97
10440.

40 000 HUF
107,82
116,62

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.