Ex libris - small-graphics

Number of items: 24

Haranghy Jenő (1894-1951): 2 db illusztráció. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton 15x11 cm
10662.

1 400 HUF
3,77
4,08
10
cca 1920 Egy aktus. 6 db pornográf grafika egy lapon Nyomat. 43x34 cm
10663.

2 000 HUF
5,39
5,83
Jelzés nélkül: Kalocsai érseki kisszeminárium címer és jelvény tervezetek 5 lapon 7 db ceruza rajz 11x14 cm
10664.

2 000 HUF
5,39
5,83
Alfred Kubin (1877-1959): 6 db grafika. Klisé 18x24 cm
10665.

2 000 HUF
5,39
5,83
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet, rézkarc, papír, 11,5×7 cm
10666.

1 000 HUF
2,92
18 db vegyes ex libris
10667.

18 db vegyes ex libris

5 000 HUF
13,48
14,58
Vetlényi Zsolt (1967-): A nyúl egy napja. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 133/150, lapméret: 21×8 cm
10668.

2 000 HUF
5,39
5,83
10
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10669.

4 000 HUF
10,78
11,66
10670.

3 000 HUF
8,09
10671.

28 000 HUF
75,47
81,63
10672.

5 000 HUF
13,48
14,58
10673.

28 000 HUF
75,47
81,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.