Engravings

Number of items: 33

Schlacht bei Eylau, 8 Februar 1807. (Az eylaui csata). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 7x10 cm
10711.

3 000 HUF
10712.

4 000 HUF
cca 1890-1900 Az asszony fokozatos kora, litografált metszet, foltos, szakadt, 32x42 cm
10713.

1 400 HUF
David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Louie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm
10714.

2 400 HUF
10715.

2 000 HUF
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm
10716.

2 000 HUF
Murillo után, Rajon metszése: Férfi arckép. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Nyomt. a műsokszorosító egylet Bécsben. 15,5x11,5 cm
10717.

2 000 HUF
1853 Fuchsthaller Alajos (1815-1863): Eszterházai 1784-ben, acélmetszet, Pest, Lorber-ny., körbevágott, kissé foltos, 19,5x25 cm
10718.

3 600 HUF
9,73
10,59
1853 Rohn Alajos (?-?): I. Mária magyar királyné, litográfia, papír, Pest, Frank J. M., foltos, egészen kis szakadással, 19x16 cm
10719.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF