Engravings

Number of items: 33

1686 de Fer, Nicolas: Plan de Bude. Francia nyelvű térképmetszet Buda ostromáról [Lyon, 1687. Chez Thomas Amaulry]. Rézmetszet, mérete: 325x210 mm Jó állapotban, paszpartuban
10687.

20 000 HUF
53,91
58,31
1896 I. Ferencz József austriai Császári és Magyarország koronás Apostoli Királya az Ezredéves Országos Kiállítás emlékére. kiadja özv. Verebély Sománé. Nagy méretű litográfia. Lapméret 48x62 cm
10688.

18 000 HUF
48,52
52,48
cca 1900 Szász és román parasztasszony, színezett metszet, paszpartuban 6x12 cm, 5x10 cm / Saxon and Romanian peasant in foklwear 2 colored engravings
10689.

4 000 HUF
10,78
11,66
cca 1900 Festészet és szobrászat ábrázolása acélmetszet paszpartuban 32x24 cm
10690.

1 000 HUF
2,92
10691.

1 400 HUF
3,77
4,08
1660-80. körül. Hieronymus Ortelius: Neuhausel-Érsekújvár. Kopásokkal, üvegezett keretben. 14x18 cm
10692.

7 000 HUF
18,87
20,41
1664. Hieronymus Ortelius Augustus - Martin Mayer: Léva vára. Abbildung deß harten treffens be? lewentz mit den Tűrcken den 9/19 Julj 1664 Fametszet, papír, üvegezett keretben. 16,5x25 cm
10693.

1664. Hieronymus Ortelius Augustus - Martin Mayer: Léva vára. "Abbildung deß harten treffens be? lewentz mit den Tűrcken den 9/19 Julj 1664" Fametszet, papír, üvegezett keretben. 16,5x25 cm

7 000 HUF
18,87
20,41
23
1566. Nelli, Niccol? (16. sz.):  GIVLA Fortezza in Ongheria nei consini di Tran- siluania assediata da infideli. Gyula ostroma 1566-ban. Fametszet, papír, üvegezett keretben. 13,5x21 cm
10694.

7 000 HUF
18,87
20,41
19
1566. Tokaji erőd. Fametszet, papír, üvegezett keretben. 14,5x20 cm
10695.

7 000 HUF
18,87
20,41
11
3 db Budapesti látképeket ábrázoló selyemre készült rézkarc. 17x6 cm, 13x6 cm
10696.

3 000 HUF
8,09
Johann Schönberg (?-?): 4 db Genoveva legendájával kapcsolatos metszet, XIX. sz első fele. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve, sérült, foltos. 17x24 cm körüli méretekben
10697.

9 000 HUF
24,26
26,24
Eugene Levasseur (?-?): 1830. július. 27. (francia júliusi forradalom). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Feltekerve, lap széle sérült, részben javított. Foltos. 23x18 cm
10698.

4 800 HUF
12,94
13,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.