Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Fritz Mihály (1947-) 1988. III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25 kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph
31358.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph

1 600 HUF
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc
31359.

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN International Junior All Style Karate Federation angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31360.

Fritz Mihály (1947-) DN "International Junior All Style Karate Federation" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina

1 400 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix fém emlékérem (32mm) T:1- (PP)
31361.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP)

1 200 HUF
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
31362.

1 000 HUF
Gál Dezső (1870-?) 1930. Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye - 1929. VI. 9. kétoldalas bronz díjérem füllel (41mm) T:2
31363.

Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye - 1929. VI. 9." kétoldalas bronz díjérem füllel (41mm) T:2

2 000 HUF
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem, peremén LUDVIG gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936.50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs Br commemorative medallion, LUDVIG makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF
31364.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. A Magyar Úszó Szövetség bajnoki érme egyoldalas, festett Zn díjérem (50mm) + Magyar Úszó Szövetség kerületi bajnoki érme M.U.SZ 1907 egyoldalas festett Zn díjérem (38mm) + M.U.SZ 1907 egoldalas, festett Al érem (34mm) T:1-,2 kopott festés
31365.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "A Magyar Úszó Szövetség bajnoki érme" egyoldalas, festett Zn díjérem (50mm) + "Magyar Úszó Szövetség kerületi bajnoki érme M.U.SZ 1907" egyoldalas festett Zn díjérem (38mm) + "M.U.SZ 1907" egoldalas, festett Al érem (34mm) T:1-,2 kopott festés

1 800 HUF
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943 Zn emlékérem (49mm) T:1-
31366.

1 400 HUF
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
31367.

1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1963. Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-
31368.

4 000 HUF
31369.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF