Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Berán Lajos (1882-1943) 1948. Magyar Sí Szövetség bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
31346.

Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-

6 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1930. MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930. egyoldalas vert bronz díjérem Berán N Budapest gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina
31347.

Berán Nándor (1889-1965) 1930. "MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930." egyoldalas vert bronz díjérem "Berán N Budapest" gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina

1 600 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1932. MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, BERÁN N / BUDAPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva
31348.

Berán Nándor (1889-1965) 1932. "MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km" zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, "BERÁN N / BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva

3 400 HUF
9,19
10,00
Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2
31349.

4 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1
31350.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1

2 800 HUF
7,57
8,24
16
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31351.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

220 000 HUF
594,59
647,06
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31352.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

8 500 HUF
22,97
Bognár György (1944-) 1996. Puskás Ferenc / Worlds record holder of the 1st league goals kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31353.

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina

11 000 HUF
29,73
32,35
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23. egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
31354.

5 000 HUF
Ernszt Kálmán 1900. Budapesti Atlétikai Klub bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-
31355.

Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph
31356.

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25 kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
31357.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF