Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Antal Károly (1909-) 1940. Budapest Sport Egyesület kétoldalas bronz díjérem 1940 gravírozással (59mm) T:2 kis ph.
31334.

3 000 HUF
8,09
Arató Gyula (1889-1969) 1944. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött fém díjérem szalagon, hátoldalán Orsz. Férfi Bajn. II. oszt. 1944. I.. (45mm) T:2
31335.

1 800 HUF
4,85
5,25
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I. jelzett Ag plakett márvány alapzaton, Ludvig gyártói jelzéssel, hátoldalán Ludvig Éremverő pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
31336.

4 000 HUF
10,78
11,66
Berán Lajos (1882-1943) 1924. Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924 jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. (12,63g/0.835/31mm) T:2
31337.

12 000 HUF
32,35
34,99
Berán Lajos (1882-1943) 1925. FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1924-25 állomási tisztikar kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (11,42g/0.800/30mm) T:2 patina
31338.

6 500 HUF
17,52
18,95
Berán Lajos (1882-1943) 1926. FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1926. VII. 11. kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (12,14g/0.800/30mm) T:2 patina
31339.

6 000 HUF
16,17
17,49
Berán Lajos (1882-1943) 1927. VB (Vasutas Bajnokság) II. 1927 kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/36x36mm) T:2 patina
31340.

Berán Lajos (1882-1943) 1927. "VB (Vasutas Bajnokság) II. 1927" kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/36x36mm) T:2 patina

7 500 HUF
20,22
21,87
Berán Lajos (1882-1943) 1928. Ferencz Városi Torna Club kétoldalas jelzett Br díjérem füllel (30mm) T:2 gravírozással
31341.

Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett Br díjérem füllel (30mm) T:2 gravírozással

2 000 HUF
5,39
5,83
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Vasutas Bajnokság 1929 II. kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (19,82g/0.800/37mm) T:2 patina
31342.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Vasutas Bajnokság 1929 II." kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (19,82g/0.800/37mm) T:2 patina

7 500 HUF
20,22
21,87
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Testnevelési Tanács peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282
31343.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282

2 600 HUF
7,01
7,58
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Ferencz Városi Torna Club kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (30mm) + ~1930. Újpesti Torna Egyesület bronz díjérem Ludvig gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina
31344.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Újpesti Torna Egyesület" bronz díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina

1 800 HUF
4,85
5,25
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Testnevelési Tanács ezüsötzött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
31345.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüsötzött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-

4 000 HUF
10,78
11,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.