Replicas and counterfeits

Number of items: 10

1941. 1P Al rajta hamis! sarló-kalapács ellenjegy T:1- Adamo P6.1
33574.

2 000 HUF
5,39
5,83
DN Hunyadi Mátyás MATHIAS REX HVNGARIAE egyoldalas, öntött bronz másolat COPIE jelzéssel (40mm) T:2
33575.

DN Hunyadi Mátyás "MATHIAS REX HVNGARIAE" egyoldalas, öntött bronz másolat "COPIE" jelzéssel (40mm) T:2

1 000 HUF
2,92
Ausztria 1859. 1Fl Ferenc József korabeli(?) ólom hamisítvány lyukasztva (7,76g) T:3 Austria 1859. 1 Florin Franz Joseph contemporary(?) lead fake punched (7,76g) C:F
33576.

Ausztria 1859. 1Fl "Ferenc József" korabeli(?) ólom hamisítvány lyukasztva (7,76g) T:3 Austria 1859. 1 Florin "Franz Joseph" contemporary(?) lead fake punched (7,76g) C:F

1 400 HUF
3,77
4,08
India / Mughal Dinasztia / 1542-1605. Templomi zseton Ag Akbar replika (10,31g/21mm) T:2 India / Mughal Dynasty / 1542-1605. Temple token Ag Akbar replica (10,31g/21mm) C:XF
33577.

India / Mughal Dinasztia / 1542-1605. Templomi zseton Ag "Akbar" replika (10,31g/21mm) T:2 India / Mughal Dynasty / 1542-1605. Temple token Ag "Akbar" replica (10,31g/21mm) C:XF

10 000 HUF
26,95
29,15
Német Államok / Bajoroszág 1886. II. Lajos modern fém emlékmedál szalag nélkül, pezsgősüveg díszként szolgált T:1- German States / Bavaria 1886. Ludwig II of Bavaria modern replica of metal commemorative medal without ribbon, served as a champagne bottles decoration C:Au
33578.

Német Államok / Bajoroszág 1886. "II. Lajos" modern fém emlékmedál szalag nélkül, pezsgősüveg díszként szolgált T:1- German States / Bavaria 1886. "Ludwig II of Bavaria" modern replica of metal commemorative medal without ribbon, served as a champagne bottle's decoration C:Au

2 000 HUF
5,39
5,83
Német Államok / Szászország ~1914-1918. Tiszti szolgálati jel 25 éves szolgálatért bronz replikája mellszalag nélkül T:1-,2 German States / Saxony ~1914-1918. Long Service Cross for 25 Years bronze replica without ribbon C:AU,XF
33579.

Német Államok / Szászország ~1914-1918. "Tiszti szolgálati jel 25 éves szolgálatért" bronz replikája mellszalag nélkül T:1-,2 German States / Saxony ~1914-1918. "Long Service Cross for 25 Years" bronze replica without ribbon C:AU,XF

1 600 HUF
4,31
4,66
Németország DN Római Spintria kétoldalas jelzett Ag replika tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:1 patina  Germany ND Roman Spintriae two-sided hallmarked Ag replica with certificate (20g/0.999/40mm) C:UNC patina
33580.

Németország DN "Római Spintria" kétoldalas jelzett Ag replika tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:1 patina Germany ND "Roman Spintriae" two-sided hallmarked Ag replica with certificate (20g/0.999/40mm) C:UNC patina

6 000 HUF
16,17
17,49
Németország DN Római Spintria kétoldalas jelzett Ag replika (20g/0.999/40mm) T:1 patina  Germany ND Roman Spintriae two-sided hallmarked Ag replica (20g/0.999/40mm) C:UNC patina
33581.

Németország DN "Római Spintria" kétoldalas jelzett Ag replika (20g/0.999/40mm) T:1 patina Germany ND "Roman Spintriae" two-sided hallmarked Ag replica (20g/0.999/40mm) C:UNC patina

6 000 HUF
16,17
17,49
Németország DN Római Spintria kétoldalas jelzett Ag replika tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:1 Germany ND Roman Spintriae two-sided hallmarked Ag replica with certificate (20g/0.999/40mm) C:UNC
33582.

Németország DN "Római Spintria" kétoldalas jelzett Ag replika tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:1 Germany ND "Roman Spintriae" two-sided hallmarked Ag replica with certificate (20g/0.999/40mm) C:UNC

6 000 HUF
16,17
17,49
Skócia 1557. Mary Gold Ryal Coin aranyozott, modern replika ismertetővel T:1- Scotland 1557. Mary Gold Ryal Coin gilt, modern replica with description C:AU
33583.

Skócia 1557. "Mary Gold Ryal Coin" aranyozott, modern replika ismertetővel T:1- Scotland 1557. "Mary Gold Ryal Coin" gilt, modern replica with description C:AU

1 000 HUF
2,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.