Modern restrikes, fantasy coins
Number of items: 113
2802868
31600
434
Numismatics
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. "Igazságos" Mátyás 1458-1490" Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP
2 000 HUF
2802861
31601
434
Numismatics
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent László 1077-1095" Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP
2 000 HUF
2802873
31602
434
Numismatics
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Károly Róbert 1308-1342" Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP patina
2 000 HUF
2802163
31603
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Szabadságharc 10 krajcár" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina
1 400 HUF
2802202
31604
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc, 20 poltura, 1705" bronz utánveret, kapszulában (35mm) T:PP patina
1 400 HUF
2802120
31605
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Károly Róbert arany forint" aranyozott rézötvözet utánveret, sérült kapszulában (20mm) T:PP
1 400 HUF
2802179
31606
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - I. Lipót, 5 dukát" aranyozott rézötvözet utánveret, kapszulában (38mm) T:PP
1 400 HUF
2802177
31607
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Hunyadi Mátyás aranyforint" aranyozott rézötvözet utánveret kapszulában (20mm) T:PP kis patina
1 400 HUF
2803350
31608
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - III. Béla dénár" ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (26mm) T:PP patina
1 400 HUF
2803345
31609
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Millenium 1 korona" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina
1 400 HUF
2802167
31610
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina
1 400 HUF
2802158
31611
434
Numismatics
DN "Magyarok Kincstára - Aranydukát, 1848" aranyozott réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m