Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 113

DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Igazságos Mátyás 1458-1490 Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP
31600.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. "Igazságos" Mátyás 1458-1490" Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP

2 000 HUF
DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent László 1077-1095 Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP
31601.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent László 1077-1095" Ag emlékérem (20,10g/0.333/38mm) T:PP

2 000 HUF
DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Károly Róbert 1308-1342 Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP patina
31602.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Károly Róbert 1308-1342" Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP patina

2 000 HUF
DN Magyarok Kincstára - Szabadságharc 10 krajcár ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina
31603.

DN "Magyarok Kincstára - Szabadságharc 10 krajcár" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc, 20 poltura, 1705 bronz utánveret, kapszulában (35mm) T:PP patina
31604.

DN "Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc, 20 poltura, 1705" bronz utánveret, kapszulában (35mm) T:PP patina

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - Károly Róbert arany forint aranyozott rézötvözet utánveret, sérült kapszulában (20mm) T:PP
31605.

DN "Magyarok Kincstára - Károly Róbert arany forint" aranyozott rézötvözet utánveret, sérült kapszulában (20mm) T:PP

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - I. Lipót, 5 dukát aranyozott rézötvözet utánveret, kapszulában (38mm) T:PP
31606.

DN "Magyarok Kincstára - I. Lipót, 5 dukát" aranyozott rézötvözet utánveret, kapszulában (38mm) T:PP

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - Hunyadi Mátyás aranyforint aranyozott rézötvözet utánveret kapszulában (20mm) T:PP kis patina
31607.

DN "Magyarok Kincstára - Hunyadi Mátyás aranyforint" aranyozott rézötvözet utánveret kapszulában (20mm) T:PP kis patina

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - III. Béla dénár ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (26mm) T:PP patina
31608.

DN "Magyarok Kincstára - III. Béla dénár" ezüstözött rézötvözet utánveret kapszulában (26mm) T:PP patina

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - Millenium 1 korona ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina
31609.

DN "Magyarok Kincstára - Millenium 1 korona" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (23mm) T:PP kis patina

1 400 HUF
11
DN Magyarok Kincstára - Lancea Regis ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina
31610.

DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina

1 400 HUF
DN Magyarok Kincstára - Aranydukát, 1848 aranyozott réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP
31611.

DN "Magyarok Kincstára - Aranydukát, 1848" aranyozott réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF