Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 400

Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (15,56g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30867.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (15,56g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület (5xklf) aranyozott Ag (2x) (31,15g/925/42,5mm) + Ag (31,35g/925/42,5mm) + Ag piedfort (62,50g/925/42,5mm) + bronz (42,5mm) kétoldalas emlékérmek tálcán, eredeti csomagolásban T:1-1- patina
30868.

Bognár György (1944-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület" (5xklf) aranyozott Ag (2x) (31,15g/925/42,5mm) + Ag (31,35g/925/42,5mm) + Ag piedfort (62,50g/925/42,5mm) + bronz (42,5mm) kétoldalas emlékérmek tálcán, eredeti csomagolásban T:1-1- patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Bognár György (1944-) 1996. És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után... egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-
30869.

Bognár György (1944-) 1996. "És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után..." egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-

40 000 HUF
108,11
117,65
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30870.

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
30871.

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1998. 150 éves a magyar népképviselet Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,13g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
30872.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,13g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Bognár György (1944-) ~1998. A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára Ag emlékérem sérült tokban (505g/0.999/100mm) T:1- (PP) patina, felületi karc
30873.

Bognár György (1944-) ~1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" Ag emlékérem sérült tokban (505g/0.999/100mm) T:1- (PP) patina, felületi karc

180 000 HUF
486,49
529,41
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
30874.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina

9 000 HUF
24,32
26,47
30875.

9 000 HUF
24,32
26,47
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás
30876.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas" bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás

6 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Díj I. fokozat 19(...) kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
30877.

Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Díj I. fokozat 19(...)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-

14 000 HUF
37,84
41,18
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. BNV - Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- / Hungary 1982. BNV - Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége double-sided, cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU
30878.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF