Gold coins and commemorative medallions

Number of items: 41

Szamoa 2016. 1$ Au 1956-os forradalom kapszulában (0,5g/0,999) T:1- (PP) Samoa 2016. 1 Dollar Revolution 1956 (0,5g/0,999) in capsule C:AU (PP)
31713.

Szamoa 2016. 1$ Au "1956-os forradalom" kapszulában (0,5g/0,999) T:1- (PP) Samoa 2016. 1 Dollar "Revolution 1956" (0,5g/0,999) in capsule C:AU (PP)

13 000 HUF
35,14
38,24
Szamoa 2016. 1$ Au 1956-os forradalom kapszulában (0,5g/0,999) T:PP Samoa 2016. 1 Dollar Revolution 1956 (0,5g/0,999) in capsule C:PP
31714.

Szamoa 2016. 1$ Au "1956-os forradalom" kapszulában (0,5g/0,999) T:PP Samoa 2016. 1 Dollar "Revolution 1956" (0,5g/0,999) in capsule C:PP

13 000 HUF
35,14
38,24
Szenegál 2017. 250F Au George Washington (0,5g/0,999) T:PP Senegal 2017. 250 Francs Au George Washington (0,5g/0,999) C:PP
31715.

Szenegál 2017. 250F Au "George Washington" (0,5g/0,999) T:PP Senegal 2017. 250 Francs Au "George Washington" (0,5g/0,999) C:PP

13 000 HUF
35,14
38,24
Szent Ilona-sziget 2015. 1P (1 Mohur) Au II. Erzsébet (11,74g/0.999) T:PP Saint Helena 2015. 1 Pound (1 Mohur) Au Elizabeth II (11,74g/0.999) T:PP
31716.

Szent Ilona-sziget 2015. 1P (1 Mohur) Au "II. Erzsébet" (11,74g/0.999) T:PP Saint Helena 2015. 1 Pound (1 Mohur) Au "Elizabeth II (11,74g/0.999) T:PP

260 000 HUF
702,70
764,71
Szent Ilona-sziget 2015. 1.05P (1 Guinea) Au II. Erzsébet (8,10g/0.916) T:PP Saint Helena 2015. 1.05P (1 Guinea) Au Elizabeth II (8,10g/0.916) T:PP
31717.

Szent Ilona-sziget 2015. 1.05P (1 Guinea) Au "II. Erzsébet" (8,10g/0.916) T:PP Saint Helena 2015. 1.05P (1 Guinea) Au "Elizabeth II (8,10g/0.916) T:PP

170 000 HUF
459,46
500,00
Törökország 1923/52 100K Au Mustafa Kemal Atatürk sérült tokban (7,26g/0.917) T:1- Turkey 1923/52 100 Kurush Au Mustafa Kemal Atatürk in damaged case (7,26g/0.917) C:AU Krause KM# 855
31718.

Törökország 1923/52 100K Au "Mustafa Kemal Atatürk" sérült tokban (7,26g/0.917) T:1- Turkey 1923/52 100 Kurush Au "Mustafa Kemal Atatürk" in damaged case (7,26g/0.917) C:AU Krause KM# 855

150 000 HUF
405,41
441,18
Bognár György (1944-) 1996. Puskás Ferenc / Worlds record holder of the 1st league goals kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Au emlékérem 019 sorszámú tanúsítvánnyal, Az évszázad gólkirálya műbőr mappában (15g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Hungary 1996. Ferenc Puskás / Worlds record holder of the 1st league goals two-sided hallmarked Au commemorative medallion with a 019 serial number certificate, in Az évszázad gólkirálya (Top scorer of the century) faux leather folder. Sign.: György Bognár (15g/0.585/30mm) C:PP fingerprints
31719.

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Au emlékérem "019" sorszámú tanúsítvánnyal, "Az évszázad gólkirálya" műbőr mappában (15g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Hungary 1996. "Ferenc Puskás / World's record holder of the 1st league goals" two-sided hallmarked Au commemorative medallion with a "019" serial number certificate, in "Az évszázad gólkirálya (Top scorer of the century)" faux leather folder. Sign.: György Bognár (15g/0.585/30mm) C:PP fingerprints

200 000 HUF
540,54
588,24
Csontos Attila DN Határtalanul emlékérem szett tanúsítványokkal, díszmappában, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Trianon arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + Hungária emlékérem Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában T:PP
31720.

Csontos Attila DN "Határtalanul" emlékérem szett tanúsítványokkal, díszmappában, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Trianon" arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + "Hungária emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában T:PP

34 000 HUF
91,89
100,00
ifj. Szlávics László (1959-) DN Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk karton dísztokos emlékérem összeállítás, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Szűz Mária Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) + Szűz Mária Ag emlékérem (10g/0,999/30mm) tanúsítványokkal T:PP
31721.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk" karton dísztokos emlékérem összeállítás, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Szűz Mária" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) + "Szűz Mária" Ag emlékérem (10g/0,999/30mm) tanúsítványokkal T:PP

36 000 HUF
97,30
105,88
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Arany királyok - I. András jelzett Au emlékveret kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999/15,2x8,6mm) T:PP
31722.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Arany királyok - I. András" jelzett Au emlékveret kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999/15,2x8,6mm) T:PP

13 000 HUF
35,14
38,24
2001. Gróf Széchenyi István kétoldalas Au emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, mahagóni fa éremtartóban (1,2g/0,999/18mm) T:1- (PP) ujjlenyomat 2001.Istvan Széchenyi two-sided Au commemorative medallion in capsule, with certificate, in mahogany wood medal holder (1,2g/0,999/18mm) C:AU (PP) fingerprint
31723.

2001. "Gróf Széchenyi István" kétoldalas Au emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, mahagóni fa éremtartóban (1,2g/0,999/18mm) T:1- (PP) ujjlenyomat 2001."Istvan Széchenyi" two-sided Au commemorative medallion in capsule, with certificate, in mahogany wood medal holder (1,2g/0,999/18mm) C:AU (PP) fingerprint

30 000 HUF
81,08
88,24
2020. II. Rákóczi Ferenc Au kétoldalas emlékérem kapszulában, tokjában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999/13.92mm) T:PP Hungary 2020. II. Rákóczi Ferenc Au two-sided commemorative medallion in capsule, in case and with certificate (0,5g/0.999/13,92mm) C:PP
31724.

2020. "II. Rákóczi Ferenc" Au kétoldalas emlékérem kapszulában, tokjában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999/13.92mm) T:PP Hungary 2020. "II. Rákóczi Ferenc" Au two-sided commemorative medallion in capsule, in case and with certificate (0,5g/0.999/13,92mm) C:PP

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF