Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 157

Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya bronz kitüntetés, mellszalag nélkül A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31mm) T:1-,2 patina / Hungary 1935. Youth Department of the Red Cross bronze decoration without ribbon. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,X patina
33415.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" bronz kitüntetés, mellszalag nélkül "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:1-,2 patina / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" bronze decoration without ribbon. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,X patina

8 000 HUF
21,56
23,32
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913 bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1-
33416.

Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1-

20 000 HUF
53,91
58,31
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma) fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
33417.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.

4 000 HUF
10,78
11,66
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:1-,2
33418.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:1-,2

1 400 HUF
3,77
4,08
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló bronz jelvény (30mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest jelvény (22mm) mindkettő LUDVIG gyártói jelzéssel + R zománcozott fém jelvény keresztábrázolással T:2
33419.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló bronz jelvény (30mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" jelvény (22mm) mindkettő "LUDVIG" gyártói jelzéssel + "R" zománcozott fém jelvény keresztábrázolással T:2

2 200 HUF
5,93
6,41
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után bronz kitüntetés (37mm) T:2  Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal bronze decoration (37mm) C:XF
33420.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után" bronz kitüntetés (37mm) T:2 Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" bronze decoration (37mm) C:XF

5 000 HUF
13,48
14,58
10
~1910-1920. Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú
33421.

~1910-1920. "Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék" zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú

5 000 HUF
13,48
14,58
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) zománcozott Br jelvény BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-
33422.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-

2 000 HUF
5,39
5,83
1911. Budapesti Turista Egyesület 1911 zománcozott bronz jelvény BERÁN N BUDAPEST gyártói jelzéssel (31mm) T:2 ph., tűtartó sérült, zománchiba
33423.

1911. "Budapesti Turista Egyesület 1911" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N BUDAPEST" gyártói jelzéssel (31mm) T:2 ph., tűtartó sérült, zománchiba

2 000 HUF
5,39
5,83
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.
33424.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.

6 000 HUF
16,17
17,49
~1920. Trianon festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:1-
33425.

~1920. "Trianon" festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:1-

1 800 HUF
4,85
5,25
1927. Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4. zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2
33426.

1927. "Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4." zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2

9 000 HUF
24,26
26,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.