https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 273

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au/18k) fehér és sárga arany, 4 soros karkötő, h: 20 cm, nettó: 30 g, jelzett.
19000.

Arany (Au/18k) fehér és sárga arany, 4 soros karkötő, h: 20 cm, nettó: 30 g, jelzett.

 
The item is not available
Starting price:
800 000 HUF
2 156,33
EUR
,
2 332,36
USD
Number of bids:
0
Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm
19002.

Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm

 
The item is not available
Starting price:
400 000 HUF
1 078,17
EUR
,
1 166,18
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
19003.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
The item is not available
Starting price:
380 000 HUF
1 024,26
EUR
,
1 107,87
USD
Number of bids:
0
14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal
19004.

14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
970,35
EUR
,
1 049,56
USD
Number of bids:
0
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
19005.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
970,35
EUR
,
1 049,56
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható
19006.

Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
970,35
EUR
,
1 049,56
USD
Number of bids:
0
Jacquet Girard 18K kézi felhúzós arany óra, 18K arany szíjjal jelzett, nettó 22g hátlapon karcos
19007.

Jacquet Girard 18K kézi felhúzós arany óra, 18K arany szíjjal jelzett, nettó 22g hátlapon karcos

 
The item is not available
Starting price:
320 000 HUF
862,53
EUR
,
932,94
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g
19008.

Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g

 
Sold
Starting price:
280 000 HUF
754,72
EUR
,
816,33
USD
Number of bids:
1
Arany (Au/14k) CHRIST design gyűrű, brillekkel, fehérarany, 15 db brillel ékítve (cca. 0,3ct) m: 51, bruttó: 7,1g
19009.

Arany (Au/14k) CHRIST design gyűrű, brillekkel, fehérarany, 15 db brillel ékítve (cca. 0,3ct) m: 51, bruttó: 7,1g

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
646,90
EUR
,
699,71
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g.
19010.

Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g.

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
592,99
EUR
,
641,40
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) Bachruch teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 791g
19011.

Ezüst (Ag) Bachruch teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 791g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
539,08
EUR
,
583,09
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
19012.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
539,08
EUR
,
583,09
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment