Books: Tales

Number of items: 12

Hoffmann Ferenc: Ötven kis mese. Jó kis fiúk, jó leányok számára. - - Mesélő bácsi. Bp., 1917., Franklin, 132 p.+ 7 (színes képtáblák) t. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17522.

1 800 HUF
4,85
5,25
Blaskó Mária: Vörös Princi, a mesterdetektív. Urbán Géza rajzaival Bp., é.n., Palladis. Félvászon kötés, illusztrált, sérült gerinccel és borítóval, két oldal firkált.
17523.

1 400 HUF
3,77
4,08
A csillagok szíve. Afrikai mesék. Válogatta és a mesemagyarázót írta Bodrogi Tibor és Karig Sára. Népek meséi. Szerk.: Ortutay Gyula. Molnár Ágnes rajzaival. Bp., é.n.,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17524.

1 200 HUF
3,23
3,50
Danielné Lengyel Laura: Valaki elindul. Bp.,1940,Dante. A borító és az illusztrációk Macskásy Gyula munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17525.

1 800 HUF
4,85
5,25
17526.

1 200 HUF
3,23
3,50
17527.

2 000 HUF
5,39
5,83
Der Prinz und der Bettelknabe. Filderstadt, 1995., Horizont Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Das große Mickey Maus Buch. Stuttgart-Zurich, 1970, Delphin. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, javított címlappal, firkákkal.
17528.

1 200 HUF
3,23
3,50
Jaroslava Blazková: Cica-televízió. Ford.: Rab Zsuzsa. Ladislav Nesselman illusztrációival. Bratislava-Bp.,1967,Mládé letá-Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal, a címlap szakadt.
17529.

1 000 HUF
2,92
Ámuel-Bámuel-Sámuel. Német versek és mesék gyerekeknek. Szerk.: Feleki Ingrid, Kiss István. Világjáró Varázscipők. Bp.,1985.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17530.

1 400 HUF
3,77
4,08
17531.

4 800 HUF
12,94
13,99
17532.

1 000 HUF
2,92
17533.

2 000 HUF
5,39
5,83

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.