8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1904., Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé foltos lapokkal, jó példány