20 000 HUF
Choux, Jules: Le petit citateur; notes érotiques et pornographiques. Recueil de mots et d'expressions anciens et modernes, sur les choses de l'amour, etc., pour servir de complément au dictionnaire érotique du professeur de langue verte par J.-CH-X.. H.n. (Brüsszel?), 1881, Paphos. 365 p. Francia nyelven. Számozott példány (300/103)! Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, első kötéstáblán Madame la Marquise de Boquestant névvel feliratozott későbbi címkével, kissé sérült borítóval és gerinccel, megerősített kötéssel, néhány lapon ceruzás jelöléssel, máskülönben jó állapotban. Ritka! / Numbered copy (300/103). In French languague, in half-linen binding, with some minor damage on cover and spine, on a few pages pencil markings, otherwise in good condition.