Number of items: 269

17556.

5 000 HUF
Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.
17557.

5 000 HUF
Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 442+2+405+XII; 427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítókkal, a II. kötet gerince javított, az I. kötetből a címkép hiányzik és 1 lap kijár.
17558.

4 800 HUF
12,97
14,12
M. Makkai Piroska-Weszely Tibor: Fiú és Apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Written by Weszely Tibor. Son and Father. From the lives of János Bolyai and Farkas Bolyai. Woodcuty by Piroska M. Makkai. Written by Tibor Weszely. [Bp.], 2003., Válasz. Magyar és angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17559.

2 800 HUF
7,57
8,24
A Napkelet Lexikona. I-II. köt. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság, VII+(1)+740 p.+ 23 t. + 7 térkép (színes, kihajtható); 738 p.+ 34 t. + 5 térkép (színes, kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval.
17560.

4 000 HUF
17561.

3 600 HUF
9,73
10,59
Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17562.

8 000 HUF
17563.

6 000 HUF
17564.

1 000 HUF
15
Mozgó film I. évf. 1. szám. A Balázs Béla Studió műhelykiadványa. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat, 349+(1) p. Kiadói papírkötés.
17565.

4 000 HUF
Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.
17566.

Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A' M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem' betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.

4 000 HUF
Kőrössi P. József: Lomtalanítva. Régi és új versek (1969-1996). Bp., 1996, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17567.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF