Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 442+2+405+XII; 427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítókkal, a II. kötet gerince javított, az I. kötetből a címkép hiányzik és 1 lap kijár.
M. Makkai Piroska-Weszely Tibor: Fiú és Apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Written by Weszely Tibor. Son and Father. From the lives of János Bolyai and Farkas Bolyai. Woodcuty by Piroska M. Makkai. Written by Tibor Weszely. [Bp.], 2003., Válasz. Magyar és angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ungarn. Ein Land der Musik. Ungarischer Künstleralmanach. Szerk.: Vásárhelyi Gyula, Dr. Szerkesztőség: Fodor Gyula, Gajáry István, Dr., Spur András, Dr. Felelős szerkesztő: Márffy Károly. Bp., 1930., Königlich Ungarische Unioveritätsdruckerei. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
A felelős szerkesztő (Verantwortlicher Redakteur) Márffy Károly (1884-1960) színigazgató, hangversenyrendező, idegenforgalmi szakértő által Lits Ernő attasé részére DEDIKÁLT példány, dátumozott (München, 1930.)
Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A' M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem' betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.
Kőrössi P. József: Lomtalanítva. Régi és új versek (1969-1996). Bp., 1996, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.