Books: Other languages

Number of items: 12

17437.

40 000 HUF
107,82
116,62
17438.

7 000 HUF
18,87
20,41
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, én.,Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17439.

7 000 HUF
18,87
20,41
Schidrowitz, Leo: Das schamlose Volkslied. Eine Sammlung erotischer Volkslieder. Wien, 1921, Gloriette. Számozott (0334) példány. 221 p. Német nyelven. Számos fametszetű illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. / In half linen binding, numbered (0334), slightly damaged spine and cover
17440.

6 000 HUF
16,17
17,49
Hans Alexander: Anatomisches Sexual-Lexikon. Leipzig, é.n., Orla. Német nyelven. 92 p. Színes, részben kihajtható táblákkal és számos fekete-fehér szövegközti illusztrációval. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban. / In German language. In good condition, half linen binding.
17441.

6 000 HUF
16,17
17,49
Richard Schmidt: Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt von Richard Schmidt. Leipzig, 1902, Lotus. Német nyelven. Első kiadás! 976 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, címlap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. / First edition! In German language. Half leather binding.
17442.

5 000 HUF
13,48
14,58
25
William Shakespeare: Complete Works of William Shakespeare. H.n., 2020, Barnes & Noble. Angol nyelven. Kiadói álbordázott műbőr díszkötés, aranyozott lapélekkel, zsugorfóliában.
17443.

4 800 HUF
12,94
13,99
Die Geschlechtsausschweifungen unter den Völkern der alten und neuen Welt geschichtlich und das Gewerbe geiler Weiber staatsrechtlich dargestellt. Leipzig, 1826, Reclam. Első kiadás! Német nyelven. 361 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kötés elvált a gerinctől, helyenként foltos lapokkal. Ritka irodalom a prostitúcióról! / Rare book on prostitution in German language. First edition.
17444.

4 000 HUF
10,78
11,66
9
Sarah Duque - Mario Bucci: Accadde una volta a Venezia. Firenze, 1986, Cantini. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
17445.

3 000 HUF
8,09
Dühren, Eugen: Der Marquis de Sade und seine Zeit. Ein Beitrag zur Kultur- und Sittengeschichte des 18. Jahrhunderts. Mit besonderer Beziehung auf die Lehre von der Psychopathia sexualis. Berlin, 1901, H Bahrsdorf. Harmadik, teljesen átnézett és bővített kiadás. Német nyelven. 537 p. Aranyozott, bordázott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal, megerősített kötéssel. / In German language. Third edition. Some pages stained
17446.

3 000 HUF
8,09
11
2 db spanyol Larousse enciklopédia. Pequeno Larousse ilustrado, Pequeno Larousse de ciencias y tecnicas
17447.

2 000 HUF
5,39
5,83
17448.

600 HUF
1,62
1,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.