Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 23

Elisée Reclus: A Föld. A földgömb életjelenségeinek leírása. 25 műlappal és 253 ábrával. Budapest 1879. K.M. Természettudományi Társulat. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kis kopással.
17317.

2 400 HUF
6,47
7,00
17318.

8 000 HUF
21,56
23,32
Hirschfeld, Magnus: Die Homosexualität des Mannes und des Weibes. Berlin, 1914, Louis Marcus. 1067 p. Német nyelven. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, gerincen apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Ritka! / In full linen binding, first ed., in German languague, with very slightly damaged spine, otherwise in good condition. Rare!
17319.

6 000 HUF
16,17
17,49
11
Marcuse, Max (szerk.): Handwörterbuch der Sexualwissenschaft. Enzyklopädie der natur- u. kulturwissenschaftlichen Sexualkunde des Menschen. Bonn, 1926, A. Marcus & E. Weber. 221 p. Német nyelven. Második erősen bővített kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás és tollas jelöléssel. / In half linen binding, second ed., in German languague, with slightly damaged spine and cover, with a few pen and pencil markings.
17320.

4 000 HUF
10,78
11,66
Cesare Lombroso: Genie und Irrsinn in ihren Beziehungen zum Gesetz, zur Kritik und zur Geschichte. Leipzig, é.n., Reclam. Német nyelven. 435 p. Egy kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, felső lapélek aranyozottak. / In German language. Full linen binding, spine and cover slightly damaged.
17321.

5 000 HUF
13,48
14,58
Vámossy Zoltán: A mérgezésekről. Az egészség könyvtára III. Bp., én., (1907), Franklin, 156+4 p.+2 t. Két színes táblával és néhány szövegközti rajzzal. Kiadói félvászon-kötésben, az utolsó két lapon korabeli jegyzetekkel.
17322.

5 000 HUF
13,48
14,58
10
Richard Feynman: A fizikai törvények jellege. Ford.: Gajzágó Éva. Talentum Tudományos Könyvtár. Bp., 2005., Akkord. Kiadói kartonált papírkötés.
17323.

5 000 HUF
13,48
14,58
Richard Feynman: A dolgok értelme. Ford.: Dr. Ill Márton. Talentum Tudományos Könyvtár. Bp., 2001., Akkord. Kiadói kartonált papírkötés.
17324.

5 000 HUF
13,48
14,58
Walther, Eduard: Darstellungen der bekanntesten Tiere und Pflanzen. Bilder Anschauungs-Unterricht für die Jugend. Zweiter Teil. Esslingen und München, , J. F. Schreiber, 16+18 p.+30 (színes képtáblák) t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, javított, restaurált lapokkal, körbevágott, a szöveges részen lapszéli, a szöveget is érintő hiányokkal, megviselt állapotban.
17325.

2 400 HUF
6,47
7,00
17326.

2 800 HUF
7,55
8,16
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17327.

3 800 HUF
10,24
11,08
Simon Tamás (szerk.): Magyarország és a világűr. Bp., 2021, MANT-MCC Press. 215 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17328.

2 800 HUF
7,55
8,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.