Books: Military Number of items: 41
2810183
16832
434
Books: Military
Other collectibles
Horváth Miklós-Kovács Vilmos: Hadsereg és fegyverek, 1956. Bp., 2011, Zrínyi Média. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2808087
16833
434
Books: Military
Other collectibles
Dr. Philipp Kálmán: Egy tüzértiszt harctéri élményei. Bp., Hungária Nyomda. Félvászon kötés, belül a címlapnál szakadt.
4 000 HUF
2747975
16834
434
Books: Military
Other collectibles
2 400 HUF
2727872
16835
434
Books: Military
Other collectibles
5 000 HUF
2809280
16836
434
Books: Military
Other collectibles
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 600 HUF
2809276
16837
434
Books: Military
Other collectibles
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kissé kopott papírkötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2786377
16838
434
Books: Military
Other collectibles
1936 Hadtörténelmi Közlemények. 1936. évf. XXXVII. köt. I-II. füzet. Szerk.: Gyalókay Jenő. Bp., 1936, MTA, 4+167 p.+1 t. Kiadói papírkötés,foltos borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal, aláhúzásokkal.
1 000 HUF
2804221
16839
434
Books: Military
Other collectibles
1 200 HUF
2804213
16840
434
Books: Military
Other collectibles
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés
1 200 HUF
2808328
16841
434
Books: Military
Other collectibles
A világháború képes krónikája. IV. kötet. Bp., 1915, Révai. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 200 HUF
2749829
16842
434
Books: Military
Other collectibles
Arzenál Könyvek. Repülőgépek. 1914-1939. Szerk.: Nádori Attila. Ford.: Panajotu Kosztasz. Bp., 2016, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2768373
16843
434
Books: Military
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035