https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 41

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
16808.

Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
1
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16809.

Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
16810.

Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16811.

Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
13
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.
16812.

Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
1
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.
16813.

Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
1
Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16814.

Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16815.

Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16816.

Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16817.

Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16818.

Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16819.

Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment