Books: Law

Number of items: 7

[Werbőczy István (1465-1541)]: Corpus juris hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum. In duos tomos distinctum. Tomus Primus, continens opus tripartitum juris consuetudinarii ejusdem regni, authore Stephano de Werbőcz, & c. Ac decreta constitutiones, et articulos serenissimorum & apostolicorum regum, ... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751, Typis Academicis Societatis Jesu, 8 sztl. lev.+1-120 p.+ 3 sztl. lev.+121-878+1 p. Latin nyelven. Rézmetszetű könyvdíszekkel illusztrált, köztük a királyokról készült impozáns metszetekkel. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, és az elülső táblán szélén és a hátsó tábla egyik sarkán sérüléssel, és a táblákon szúette lyukakkal, foltos lapokkal, két uralkodó képét kivágták (Mária (171/172), I. Mátyás (215/216.), néhány lapélén kis benyomódással.
16468.

30 000 HUF
81,08
88,24
Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly,(Légrády-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopott félbőr-kötés, a gerincen kis sérülésekkel.
16469.

6 000 HUF
Az 1869. évi törvények gyűjteménye. II. füzet VII-XXVI. Pest, 1870, Ráth Mór. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16470.

1 600 HUF
16471.

3 600 HUF
9,73
10,59
Büntetőtörvénykönyvek és a bűnvádi perrendtartás. Bp., 1908. Benkő Gyula. 32p. Kiadói papírkötésben
16472.

2 400 HUF
16473.

1 200 HUF
16474.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF