5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1905 Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1905. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Neunzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp,A-Q+VIII+571+1+64 p.+26+1 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Dr.Südy Ernő (1882-1973) békécsabai gyógyszerész szecessziós ex libris-szével (Békéscsaba, Tevan-ny.) és névbejegyzésével.