Photo

Number of items: 426

1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök feleségének, Hegedűs Katalinnak és Rákosi Mátyás (1891-1971) kommunista politikus, későbbi miniszterelnök és az MDP főtitkárának a feleségének, Fenya Fjodorovna Kornyilovának a látogatása Herenden, benne a porcelángyárban készült fotókkal is, valamint a két látogató és a testőr békés piknikezésével, családtag által feliratozva, 24 db fotó, haránt-alakú, fűzött fotóalbumban, 12x18 cm és 11x18 cm között méretben
12786.

1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök feleségének, Hegedűs Katalinnak és Rákosi Mátyás (1891-1971) kommunista politikus, későbbi miniszterelnök és az MDP főtitkárának a feleségének, Fenya Fjodorovna Kornyilovának a látogatása Herenden, benne a porcelángyárban készült fotókkal is, valamint a két "látogató" és a testőr békés piknikezésével, családtag által feliratozva, 24 db fotó, haránt-alakú, fűzött fotóalbumban, 12x18 cm és 11x18 cm között méretben

30 000 HUF
80,86
87,46
cca 1920-1940 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne családi, közéleti és sport események fotóival, kb. 75 db fotóval, családtag által feliratozva, benne Kánya Kálmán, óbudai gyeplabda csapat, távolról Horthy Miklós, választási kortes beszédek és mókázós csoportképek, túra és kirándulás képes, keszthelyi egyetemi csoportkép, Dolfuss kancellár, Eckhart Tibor, a dabasi Gentry zenekar, Fradi meccs, ...stb. Kissé kopott vászon fotómappában, különféle méretben, változó, de nagyrészt jó állapotban.
12787.

cca 1920-1940 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne családi, közéleti és sport események fotóival, kb. 75 db fotóval, családtag által feliratozva, benne Kánya Kálmán, óbudai gyeplabda csapat, távolról Horthy Miklós, választási kortes beszédek és mókázós csoportképek, túra és kirándulás képes, keszthelyi egyetemi csoportkép, Dolfuss kancellár, Eckhart Tibor, a dabasi "Gentry" zenekar, Fradi meccs, ...stb. Kissé kopott vászon fotómappában, különféle méretben, változó, de nagyrészt jó állapotban.

80 000 HUF
215,63
233,24
cca 1930-1947 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne 41 db fotóval, családtag által feliratozva, benne események, választási és politikai események, cserkész gyűlés, MLSZ fotó, és ismert emberek, Horthy Miklós, Bethlen István, Apponyi Albert, Eckhardt Tibor, Engelbert Dollfuß osztrák kancellár, Gömbös Gyula, valamint Bartha Albert (1946), Tildy Zoltán (1946) és mások. Izgalmas kordokumentum, Dinnyés Lajos hagyatékából. Kopott vászon fotóalbumban, különféle méretben, de a fotók nagyrészt jó állapotban.
12788.

100 000 HUF
269,54
291,55
1947-1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök fotóalbuma, benne Károlyi Mihály, Rákosi Mátyás, Vas Zoltán, Mihályfi Ernő, Dobi István, Nagy Imre, Szakasits Árpád, Gerő Ernő, Rajk László, Kádár János politikusok, valamint Székely Mihály operaénekes, .... és mások. De benne pár 1950 kr. fotóval is. 54 családtag által feliratozott fotó, hasított bőr-kötéses fotómappában, változó méretben, jó állapotban.
12789.

90 000 HUF
242,59
262,39
cca 1910-1940 Városi villamos erőművek Magyarországon és Európában 21 db feliratozott üveg dia (Biatorbágy, Bánhida, Cinkota stb.) néhány darabon repedések / City electrical plants of Hungary and Italy .. 21 glass slides, some damaged. 8x8 cm
12790.

36 000 HUF
97,04
104,96
12791.

20 000 HUF
53,91
58,31
Rácsárnyék, Erdélyi Árpád felvétele, törv. fogház cenzúra pecséttel, felületén törésnyomok, 12×9 cm
12792.

"Rácsárnyék", Erdélyi Árpád felvétele, törv. fogház cenzúra pecséttel, felületén törésnyomok, 12×9 cm

3 000 HUF
8,09
12793.

1 000 HUF
2,92
Korschelt Miklós (1900-1982): Magdolna. pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, Nemzeti Művészi Fényképkiállítás címkéjével, 38-as tételszámmal. Kopásnyomokkal, sarkaiban törésnyomokkal. 40x30 cm
12794.

14 000 HUF
37,74
40,82
cca 1959 Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron (vetett árnyék), 27,2x19 cm
12795.

2 000 HUF
5,39
5,83
12796.

5 000 HUF
13,48
14,58
12797.

2 000 HUF
5,39
5,83

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.