https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 105

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1939 Balatonfüred és környékének térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 64×92 cm
13520.

1939 Balatonfüred és környékének térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 64×92 cm

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,16
EUR
,
9,91
USD
Number of bids:
5
cca 1900 Győr, régi vászon térkép 52x38 cm
13521.

cca 1900 Győr, régi vászon térkép 52x38 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,39
EUR
,
5,83
USD
Number of bids:
2
12 db Amerika (USA) térkép
13522.

12 db Amerika (USA) térkép

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,77
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
0
cca 1958-1990 5 db Budapest térkép, vegyes állapotban
13523.

cca 1958-1990 5 db Budapest térkép, vegyes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,09
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
cca 1970-1980 9 db térkép: Zselic, Budai-hegység, Bükk, Mecsek, Mátra-Bükk és a Pilisi Parkerdőgazdaság turista, Magyarország és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye kerékpáros és Duna-Kanyar közlekedési hálózatának térképe és Pilisi Parkerdőgazdaság tájékoztató füzete térképpel
13524.

cca 1970-1980 9 db térkép: Zselic, Budai-hegység, Bükk, Mecsek, Mátra-Bükk és a Pilisi Parkerdőgazdaság turista, Magyarország és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye kerékpáros és Duna-Kanyar közlekedési hálózatának térképe és Pilisi Parkerdőgazdaság tájékoztató füzete térképpel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,92
USD
Number of bids:
1
10 db vegyes magyar turistatérkép (Bakony, Zempléni hegység, stb.)
13525.

10 db vegyes magyar turistatérkép (Bakony, Zempléni hegység, stb.)

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,62
USD
Number of bids:
2
cca 1910 Ausztria-Magyarország térképe / Map of Austria-Hungary két lapból 50x31 cm széle kissé sérült
13526.

cca 1910 Ausztria-Magyarország térképe / Map of Austria-Hungary két lapból 50x31 cm széle kissé sérült

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,78
EUR
,
11,66
USD
Number of bids:
0
Magyarország térképe a pozsareváci béke után, jobb felső sarkában Temesvár ostromának képével. Hungaria cum adiacentibus Provinciis nova et accuratiori forma exhibetur a Christoph. Weigelio. Weigel, Christoph (1654-1725). Színezett rézmetszetű térkép. Szélén sérült és minimális kb 1cm2 mértékben hiányos. 605x405 mm
13527.

Magyarország térképe a pozsareváci béke után, jobb felső sarkában Temesvár ostromának képével. Hungaria cum adiacentibus Provinciis nova et accuratiori forma exhibetur a Christoph. Weigelio. Weigel, Christoph (1654-1725). Színezett rézmetszetű térkép. Szélén sérült és minimális kb 1cm2 mértékben hiányos. 605x405 mm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
134,77
EUR
,
145,77
USD
Number of bids:
0
Ázsia térképe Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Asia Secundum legitimas Projectionis Stereigraphicae A térkép felett francia nyelvű címleírás. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 55x48 cm, Kartonra kasírozva, szélén a képet nem érintő sérülésekkel / Map of Asia colored engraving with some faults on the edges 59x50 cm
13528.

Ázsia térképe Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Asia Secundum legitimas Projectionis Stereigraphicae A térkép felett francia nyelvű címleírás. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 55x48 cm, Kartonra kasírozva, szélén a képet nem érintő sérülésekkel / Map of Asia colored engraving with some faults on the edges 59x50 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
80,86
EUR
,
87,46
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Csonka-Magyarország áttekintő térképe. 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Hajtva, sérülésekkel, kézzel berajzolt útvonallal (Békéscsaba-Zalaegerszeg), szélén ceruzás feljegyzésekkel, 85x57 cm
13529.

cca 1930 Csonka-Magyarország áttekintő térképe. 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Hajtva, sérülésekkel, kézzel berajzolt útvonallal (Békéscsaba-Zalaegerszeg), szélén ceruzás feljegyzésekkel, 85x57 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,39
EUR
,
5,83
USD
Number of bids:
0
cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm
13530.

cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,56
EUR
,
23,32
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Lago Maggiore, Olaszország / Italy térkép 56x41 cm
13531.

cca 1910 Lago Maggiore, Olaszország / Italy térkép 56x41 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,09
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment